Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri Nelerdir?

 Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri Nelerdir?

Xiaomi Fast LCD Monitor özellikleri nelerdir? Günümüzün en popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, düzenlediği özel bir etkinlik kapsamında yeni oyuncu monitörünü duyurdu. Xiaomi Fast LCD Monitor ismi verilen cihaz, oldukça şık tasarımı ve son derece iddaalı özellikleriyle dikkat çekiyor. Adaptive-Sync isimli akıllı ekran teknolojisine sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına IPS panel ile birlikte gelmeye hazırlanıyor. Dilerseniz, son derece önemli özelliklere sahip olan yeni oyuncu monitörünü gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde tanıtımı etkinliği yapılan yeni oyuncu monitörü Xiaomi Fast LCD Monitor özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Son derece düşük gecikme süresine sahip olan yeni cihaz, 400 cd/m2 parlaklık değeri ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. İşte, yeni oyuncu monitörünün tüm özellikleri

Ekran Özellikleri

24,5 İnç büyüklüğünde oldukça zarif bir ekran tasarımına sahip olan yeni oyuncu monitörü, IPS panel ile birlikte kullanıcıların karşısına gelecek. Cihaz içerisinde kullanılan IPS panel sayesinde oyun severler, herhangi bir parlama sorunu ile karşılaşmadan oyunlarını son derece akıcı ve bir o kadar rahat bir şekilde oynayabilecek.

144Hz Ekran yenileme hızına sahip olan cihaz, son derece akıcı bir görüntü akşını oyun severlere vaat ediyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra FHD çözünürlüğe sahip olan yeni cihaz, kullanıcıların karşısına 2ms gecikme süresi ile çıkmaya hazırlanıyor. Düşük gecikme süresiyle son derece iddaalı bir cihaz olan yeni oyuncu monitörü, şık ve zarif tasarımıyla da oyun severleri büyülüyor.

Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri Nelerdir?
Xiaomi Fast LCD Monitor Özellikleri Nelerdir?

sRGB Renk uzayının yüzde yüzünü kapsayan yeni oyun monitörü, kullanıcıların karşısına Adaptive-Sync isimli özel bir ekran teknolojisi ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan özel ekran teknolojisi sayesinde oyun severler, herhangi bir takılma sorunu ile karşılaşmadan oyunlarını oldukça akıcı ve rahat bir şekilde oynayabiliyor.  Tüm bu özelliklerin yanı sıra HDR 400 sertifikasına sahip olan yeni oyuncu monitörü, yüksek çözünürlüklü yapısı ile son derece iddaalı konumda.  

Diğer Özellikler

Donanımsal olarak son dönemin en dikkat çeken cihazlarından biri olan yeni oyuncu monitörü, 2 adet HDMI 2.0 girişi ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Özellikleriyle oldukça göz kamaştıran yeni cihaz da ayrıca 1 adette Display 1.2 portu ve kulaklık girişi de bulunuyor.

Xiaomi Fast LCD Monitor

Xiaomi şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni oyuncu monitörü Xiaomi Fast LCD Monitor fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 224 Dolar satış fiyatına sahip olan yeni cihaz, an itibariyle ön siparişe açılmış durumunda.

İlk olarak Asya pazarında ön siparişe açılan yeni cihaz, ilerleyen günler içerisinde diğer ülkelerde de satışa sunulacak. Yeni oyuncu monitörünün ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir