Xbox Series X ve Series S Türkiye yeni fiyatları sonunda açıklandı

Xbox Series X ve Series S Türkiye yeni fiyatları sonunda açıklandı

 Xbox Series X ve Series S Türkiye yeni fiyatları sonunda açıklandı

Herkesin merakla beklediği konsollardan olan Xbox Series X ve Series resmi olarak tanıtılmıştı. Ardından ise Türkiye fiyatı, Xbox’un kendi sitesinde görülmüştü. Ancak beklenmedik bir biçimde fiyatlar siteden kaldırıldı. Akıllara da konsollar için fiyat güncellemesi gelme ihtimali geldi. İşte biz de Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Xbox Series X ve Series S Türkiye fiyatları için açıklanan yeni rakamlar hakkında bilgi vereceğiz.

Hepsiburada’da konsolun fiyatları göründü

xbox

Konsolların ilk fiyatları, Xbox Series X için 7499 TL ve Series S için 4599 TL olarak açıklanmıştı. Ardından da belirttiğimiz gibi konsolların fiyatları kaldırılmıştı. Bunun nedeninin de konsol fiyatlarına gelen ek vergiler olduğunu da anladık. Geçtiğimiz günlerde ise Hepsiburada üzerinden konsol satışa çıktı.

Hepsiburada üzerinden konsollar için belirlenen fiyatlar; Series X için 9.299 TL ve Series S için 5.399 TL olarak karşımıza çıktı. Xbox için olan kablosuz kontrolcüler ise 999 TL gibi bir fiyatla ön siparişe açıldı. Konsolların stoklarının ise 10 Kasım tarihinde geleceği söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir