Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü

Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü

 Samsung CHG70 QLED HDR Kavisli Oyuncu Monitörü

Samsung CHG70 QLED Kavisli Oyuncu Monitörü, oyuncular için gerekli olan tüm özellikleri barındırmaktadır. Samsung CHG70 QLED monitör, FreeSync2 ve HDR özellikleri ile kullanıcılarına eşsiz bir oyun deneyimi ve yüksek çözünürlüklü görüntü detayları sunar.

Samsung CHG70 QLED Yüksek Görüntü Kalitesi

Oyun teknolojileri giderek gelişiyor ve oyun grafikleri donanımlar üzerine binen yükü daha da arttırır. Zengin bir oyun deneyimi için geliştirilmiş CHG70 QLED monitör, 144 Hz tazeleme hızı ile akıcı ve ayrıntılı bir görüntü deneyimi sunar. 1ms MPRT tepki süresine sahip olan mönitörün, 27” ve 32” inç modelleri mevcut. CHG70, WQHD 2560×1140 çözünürlüğü ile oyunun ilk saniyesinden itibaren sizi içine çekecek bir kalite sunuyor. Bunun yanı sıra, %125 sRGB değerine ve DCI-P3 renk stantartlarına sahip olan monitör, kristal berraklığında ve yüksek netlikte görüntü deneyimi sunmaktadır.

FreeSync2 ve HDR Özelliği

HDR teknolojisi ile daha önce deneyimlenmeyen canlılıkta görüntüyü kullanıcılarına sunar. Daha parlak ve akıcı görüntü geçişleri ile piksel kaybını sıfıra indirir. VA paneli kullanılan Samsung CHG70 QLED Kavisli Oyuncu Monitörü, 3000:1 kontrast değeri ve 600cd/m2 parlaklık sunar. Oyuncuların aradığı kare hız çıkışını sağlayan FreeSync2 özelliği, display port ile 48-144Hz değerleri arasında stabilize olarak gereksiz atlamaları en aza indirir.. Samsung CHG70 QLED monitör; FreeSync2 LFC özelliği sayesinde, düşük kare sayısı alındığı zamanlar dahil olmak üzere devreye girerek, görüntüde oluşacak yırtılmaları engeller. 1800R kavisli yapısı ile oyuncuları ekranın içine çeken bir deneyim yaşatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir