En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme Uygulamaları

En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme Uygulamaları

 En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme Uygulamaları

En iyi çevrimiçi video düzenleme uygulamaları hangileridir? Sosyal medyada paylaşılan içeriklerden olan videolar her zaman istenildiği gibi olmamaktadır ve bu videoların paylaşılmasında önce videolar üzerinde bazı oynamalar ve düzenlemeler yapılmaktadır.

En iyi çevrimiçi video düzenleme uygulamaları 2020 bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır. Çok sık kullanılan bu uygulamalar video düzenleme hizmetlerinde birçok özellikleri ile ciddi derecede kolaylıklar sağlamaktadır ve yapılan işlemlerin daha kaliteli olmasını da sağlamaktadır. Bu uygulamalar 2020 yılının en çok kullanılan uygulamaları arasında yer almaktadır. Aşağıda sizler için incelemiş olduğumuz bazı video düzenleme uygulamaları, ücretsiz ve üyelik istemeyen uygulamalar olup; aynı zamanda çevrimiçi özellikleri sebebiyle indirme işlemi ile uğraşmadan sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme

Online Video Cutter

Birden fazla dosya türü için işlem yapma özelliği bulunan bu uygulama video formatlarını değiştirme veya düzenleme gibi birçok farklı işlem konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. 500 megabayt ve altındaki tüm videolar için bu programı kullanarak düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu programın bir diğer özelliği Adobe Flash ihtiyacının bulunmamasıdır.

En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme Uygulamaları
En İyi Çevrimiçi Video Düzenleme Uygulamaları

Rotate My Video

Uygulama çekmiş olduğunuz videoları sosyal medya platformlarında en iyi şekilde paylaşa bilmeniz için sizlere çevrimiçi video düzenleme hizmetini sunmaktadır. Bu programın fonksiyonlarını kullanarak paylaşacağınız videoların yatay veya dikey formatlarda olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda paylaşacağınız videoların en ve boy oranları da yine bu program ile değiştirilebilmektedir.

Compresssify

Yüksek boyuta sahip videoları kalite seviyesini düşürmeden daha düşük boyutlarda çevirmeye yarayan bu uygulama ile videolarınızı sosyal medya platformlarına daha kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz.  Bu uygulama, birçok video formatını da desteklemektedir.

Kapwing

Bu çevrimiçi video düzenleme uygulaması, herhangi bir videonun url’sini kopyalamak suretiyle veya bilgisayar tablet gibi cihazlarınızdan video yüklemesi yaparak Video formatını değiştirmeye veya paylaşım yapılmak istenen sosyal medya platformu na göre uygun hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Size sunulan seçeneklerden uygun olanı seçtikten sonra paylaşım yapacağınız platforma göre videonuz en uygun boyutta getirilmektedir. Ayrıca bu uygulama ile video kırpma veya video üzerine ses ya da yazı ekleme imkanı da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir