Oyun Yayıncılığı | Dlive ile yayın açarak para kazanmak

Oyun Yayıncılığı | Dlive ile yayın açarak para kazanmak

 Oyun Yayıncılığı | Dlive ile yayın açarak para kazanmak

Oyundayim.com‘un oyun yayıncılığı serisi dlive ile yayın açarak para kazanmak yazımızla başladı. Son yıllarda yayıncılık dünyası baya bir popülerleşmeye doğru yol alıyor. İnsanlar artık televizyonun samimiyetsizliğinin farkına varmış durumdalar. Özellikle de genç kesim yayıncıları ilgiyle izliyor. Bu işte gerçekten çok büyük paralar dönüyor. Sanırsam siz de bu durumun farkında olacaksınız ki, bu yazıyı okuyorsunuz. Yayıncılık, abonelik ve bağış sistemiyle beraber gerçekten güzel bir kazanç kapısı haline dönüşüyor.

Dlive ile yayın açarak para kazanmak

dlive ile yayın açarak para kazanmak

Elbette ki büyük küçük herkesin zaman geçirmek için online oyun oynadığı bu dönemde, dlive üzerinde oyun yayıncılığı yapmak da sizi başarıya götürebilir. Çünkü insanlar sürekli oyun yayınları izlemek istiyor. Twitch gibi platformlarda hemen keşfedilip, izlenmeniz biraz geç sürebilir. Ancak dlive’da kolayca keşfedilebilirsiniz.

Öncelikle yayın açabileceğiniz birçok platform var. Her platformda yayın açıp, para kazanabilirsiniz ancak Dlive’da diğerlerinden farklı olan bir özellik var. Kullanıcılar para yatırmadan da size bağış yapabiliyor. Yani kullanıcılar Dlive’ın para birimi olan limon paralarını satın almadan, sadece başka yayıncıları izleyerek elde edebiliyor.

Nasıl olacak derseniz de, her yayıncının bir ganimet sandığı var. Yayın izlendikçe ve bağış yapıldıkça ganimet sandığı kendiliğinden doluyor. Siz de o sandığı açarak kullanıcılara limon parası dağıtabiliyorsunuz. Eğer kullanıcılar isterse, size bağış yapabiliyor. Nasıl para kazanabileceğimizi anladıysak, bir de ne kadar kazandırdığına bakalım.

Dlive ne kadar kazandırıyor ?

Öncelikle para kazanabilmek adına her yayın platformu için geçerli olan tek bir şey var, izlenmek. Eğer izlenmezseniz ne yazık ki para kazanamazsınız. E peki ben nasıl izlenicem ? Sorusunu duyar gibiyim. Siz yayın açtıkça, kullanıcılar sizi fark etmeye başlayacak. Kanı size ısınan kullanıcılar sayesinde yavaş yavaş kitle edineceksiniz. Kitle edindikçe de, para kazanacaksınız.

Dlive her 1 limon parası için 0,012 dolar para ödüyor. Yani 100 limon parası 1,2 dolar civarında bir para yapıyor. Yalnız, Dlive’da para çekebilmeniz için belli bir limit var. Bakiyeniz 4250 limon parasına ulaştığı zaman çekebiliyorsunuz. Bu da yaklaşık 300 TL gibi bir rakama denk geliyor. Buraya tıklayarak Dlive’a gidebilirsiniz.

Umarım bu yazı sizlere faydalı olmuştur. Daha çok kazanmak için bizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir