Ucuz oyun nasıl alınır? 2020

Ucuz oyun nasıl alınır? 2020

 Ucuz oyun nasıl alınır? 2020

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere ucuz oyun nasıl alınır? 2020 konusu hakkında bilgi vereceğiz.

Ucuz oyun nasıl alınır?

Günümüzde zaman geçirmenin en iyi ve eğlenceli yollarından birisi de oyun oynamak. “Ama oyunlar çok pahalı be!” diyorsunuz sanki oralardan. Orası birazcık öyle tabi. Her ne kadar tavsiye etmesek bile, crack gibi yasa dışı yollardan oyun indirebilirsiniz. Ancak yapımcıların emeğini hiçe saymış olursunuz. Ayrıca bilgisayarınıza virüs ve trojen gibi şeyler musallat olabilir, demedi demeyin.

O nedenle orijinal ve uygun fiyatlı şekilde oyun almanın yollarını içeren bir yazı yazmak istedik. Öncelikle tavsiye edeceğimiz yöntemler, indirim kuponu tarzı şeyler olmayacak. Çok basit birkaç tüyo vereceğiz. Öyleyse hadi başlayalım!

Popüler oyun platformlarının indirimleri

Steam, Epic Games vb. gibi popüler oyun platformları, mükemmel oyunlar için yüksek oranlarda ve belli zamanlarda indirim yapıyor. Genellikle bu platformların ilkbahar, yaz, sonbahar, kış sezonlarında indirim fırsatları olur. Onları takip ederek %50 ve üzerinde indirimleri kapabilirsiniz. Zaten indirim sezonlarını size bildireceğiz. Böylelikle steam ucuza oyun alma işlemini de yapabilirsiniz.

İndirimli oyun satan siteler

Eğer üstte söylediğim popüler platformların indirimlerini kaçırdıysanız, hiç üzülmenize gerek yok. Oyunları normal fiyatından daha aza satan birçok platform var. Bu platformlardan bazılarını size detaylıca açıklayacağız.

Kinguin

kinguin

Dünya’nın en popüler oyun alım satım platformu olan Kinguin’den oyunları kampanyalı şekilde daha ucuza alabilirsiniz. Ayrıca sadece oyun almakla kalmayıp, Microsoft Office gibi yazılımları da alabilirsiniz. Buraya tıklayıp Kinguin’e gidebilirsiniz.

Green Man Gaming

green man gaming

Eğer hiçbir yerde indirim bulamadıysanız, Green Man Gaming’de kesinlikle bulursunuz. Çünkü bu platform neredeyse her oyuna indirim uyguluyor. Ayrıca ilginç şekilde Green Man Gaming, kullanıcılara 26 milyon dolardan daha fazla tasarruf yaptırmış. Buraya tıklayıp Green Man Gaming’e gidebilirsiniz.

Bu siteler güvenilir mi?

Bu yazıda görmüş olduğunuz siteler yıllardan beri hizmet veren ve milyonlarca kullanıcıya ucuz oyun sağlamış sitelerdir. O yüzden bu sitelerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Eğer tüm bunlara rağmen güvenmiyorsanız, Steam veya Origin gibi platformlarda satın almak istediğiniz oyun için indirim gelmesini bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir