Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

 Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Pokemon GO nasıl oynanır? Pokemon GO ile alakalı olarak biraz daha derine inerek bilgi sahibi olacağız. Dünya genelinde özellikle en popüler mobil oyun sistemlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çeken ve konsepti ile fark yaratan Pokemon GO, insanlar arasında en ciddi şekilde yaygınlaşan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Oyun ile alakalı olarak üzerinde durmamız gereken o kadar çok seçenek var ki bizlerde bu alanda sizleri bilgilendirmek ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Günümüz online ortamının en çok konuşulan başlıklarından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor demek de yanlış olmaz.

Pokemon GO

Pokemon GO oynanışı ile alakalı olarak internet üzerinde yapılan araştırmaların artması ile birlikte bilhassa sitemiz içerisinde sizlere bu anlamda örnekler sunmak en büyük amaçlarımızdan birisi olarak da dikkatleri çekiyordu diyebiliriz. Grafik anlamında da son derece ilgi çekici bir şekilde tasarlanan ancak günümüzdeki bazı siyasi hareketliliğe yönelik olarak da itham edilmeye başlanan bu oyunun bu denli büyümesi ve geniş kitlelere hitap etmesi de yine mükemmel seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz. Şimdi birkaç tüyo sizlere vererek oyunu tanımanıza ve işlevleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olmanıza da yardımcı olacağız.

Pokemon GO Nasıl Oynanır? Rehber

Öncelikle oyuna kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Oyunu açarak kendi hesabınızı oluşturuyorsunuz.

Sonrasında oyunun tam olarak çalışabilmesi için telefonunuzun GPS özelliğinin açık olması gerekiyor.

GPS özelliğini kullanarak oyun size bir harita sunuyor ve gerçek konumuzu buluyor.

Bu harita içerisinde sizlere çeşitli noktalarda POKEMON yakalamanız için yerler sunuyor ve gitmesini istiyor.

Oyun, yerinizde oturarak değil sürekli hareket ederek oynadığınız oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Size sunulan noktalara giderek çeşitli POKEMON karakterleri buluyor ve dilerseniz onları yakalayarak sahibi oluyorsunuz.

Topladığınız bu karakterler ile zaman içerisinde rakipleriniz ile savaşıyorsunuz.

Topladığınız karakterler tabi ki sabit kalmıyor. Daha güçlü olması için sürekli seviye atlatmanız gerekiyor.

Çizgi filmi ile hemen hemen birebir bağıntılı bir şekilde hazırlanan bu oyunun çok ciddi anlamda ilgi gördüğünü net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahibiz.

Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir