GTA 6 İnternetten İndirilir mi? Ne Zaman Çıkıyor?

GTA 6 İnternetten İndirilir mi? Ne Zaman Çıkıyor?

 GTA 6 İnternetten İndirilir mi? Ne Zaman Çıkıyor?

GTA 6 internetten indirilir mi? Ne zaman çıkıyor? Neredeyse 20 yıllık bir oyun olan GTA serisi bu zaman içerisinde çok büyük değişimler yaşadı. İlk başlarda tepeden kuşbakışı olarak oynanan oyun daha sonraları bir Third Person yani üçüncü kişinin gözünden bakılarak oynanan bir oyuna dönüştü. İlk bölümde sadece araba çalmak için yaşarken sonraları çok farklı amaçlara hizmet eden karakterleri kontrol ettik.

Kuşkusuz GTA en büyük patlamayı 2004 yılında çıkan San Andreas ile yaptı. Bu oyunda karakterimiz daha önce hiçbir oyunda yapılmamış kadar büyük bir haritada maceradan maceraya koşuyordu. Son olarak da GTA V ile insanların bu oyundan beklentileri artık üst düzeye çıktı. Şimdi ise sırada GTA 6 var ve GTA 6 ile ilgili olarak insanların kafalarında sorular dönmeye başladı bile. Bu sorulardan bir tanesi de GTA 6 sistem gereksinimleri nasıl olacağı yönünde.

GTA 6 İçin Bilgisayar Özellikleri Ne Olmalı?

GTA 6 minimum sistem gereksinimleri dahi gerçekten iyi bir cihaz istemekte. Özellikle Nvidia 9800 GT ve AMD HD 4870 kartlar alt sınır. Bununla birlikte Intel Core 2 Quad 2.40 GHz veya AMD Phenom 9850 Quad-Core işlemciler yine minimum. Her ne kadar oyunun çalışması için 4 GB’lık bir ramin uygun olduğu söylense de günümüz standartlarında hakkıyla oyun oynamak için hele hele GTA gibi bir oyunu oynamak için 8 GB ve üzeri bir ram mantıklı olacaktır.

Buna bir de çıkış tarihinin henüz belli olmadığını eklersek bu özelliklerin değişiklik gösterebileceğini de söyleyebiliriz. GTA V’in Playstation’da çıktıktan tam bir yıl sonra PC’de çıktığını unutmamak gerek. Oyunun duyurulmasından itibaren en iyi ihtimalle iki yıllık bir süreye ihtiyaç duyulmakta.

GTA 6 Torrent İndirme

Artık her oyun piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra internet üzerinden de indirilebiliyor. Ancak bazı oyunlar gerçekten çok başarılı bir şekilde korsan paylaşıma karşı korunmuş durumda. Bu tür oyunlar internetten indirilse dahi çalıştırılması mümkün olmuyor.

GTA 5 çıktıktan hemen sonra torrent siteleri üzerinden indirilebilir hale gelmişti. Ancak GTA 6’yı torrent ile indirmek ve sonrasında bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştırmak şu anda belirsizliğini koruyor. Oyunun hayranları oyun piyasaya çıkar çıkmaz torrent sitelerine düşmesini bekliyorlar. Ancak diğer taraftan çıktığı ilk bölümü dahi satın almış ve hala evlerinde saklayan ciddi bir GTA hayran kitlesi de mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir