God of War PC’de Nasıl Oynanır?

God of War PC’de Nasıl Oynanır?

 God of War PC’de Nasıl Oynanır?

God of War PC’de Nasıl Oynanır? Sony tarafından aksiyon, macera oyunu olan God of War toplam sekiz seri olmak üzere PlayStation oyunu olarak piyasaya çıkartırdı. Oyunun serileri God of War, God of War II, God of War: Betrayal, God of War: Olympus Zincirleri, God of War III, God of War: Sparta Hayaleti, God of War: Ascension ve God of War: Wilds’tan Bir Çağrı’dır. Oyununun hikayesi eski mitolojiye dayanmaktadır.

God of War serisinin seven oyuncular aksiyon ve macera dolu bu oyunu her ne kadar sadece PlayStation’da yaşamak zorunda gözükseler de God of War oyununu yapılan bir kaç adım ile bilgisayar üzerinden oynamakta mümkündür. Red Dead Redemption oyunuda her ne kadar PlayStation oyunu olarak piyasa çıkmış olsa da yapılan adımlar ile bu oyunuda bilgisayar üzerinde oynama imkanı yaratmış oluyoruz.

God of War PC’de Nasıl Oynanır?

Yapacağımız ilk adım PS Now’da hesap açmak olacaktır. PlayStation Now Türkiye’de resmi olarak destek almadığı için PlayStation UK olarak hesap açıyoruz. Hesap açımında sonra 1 haftalık deneme sürümü kullanım ile God of War gibi bir çok büyük oyunu bilgisayarımız oynama şansı bulabileceğiz.

1-Üyelik için kullandığınız e-posta adresini tek kullanımlık olacak şekilde yaparsanız PlayStation Now deneme sürümünü her hafta rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.

2-Postal Code almak üye olurken PlayStation UK zorunlu olan bu alandan istediğimiz şehrin posta kodunu alabiliyoruz.

3-PayPal UK hesabı açmamız gerekecek burada yapacağımız işlemler aldığınız posta kodunu ve doldurmamız gereken yerleri dolduruyoruz isim, numara gibi yerlere istediğiniz şekilde doldurabilirsiniz yapılan işlemler sonucu PayPal UK hesabınızda oluşmuş olur.

4-PlayStation Now sayfasına giriyoruz ve karşımıza çıkan sayfada Account seçeneğine tıklayıp ONLINE ID ve Real Name ekliyoruz.

5-PlayStation Now sayfasından yaptığımız işlemden sonra karşımıza çıkan sayfada Wallet sekmesine tıklayıp Add PayPal diyoruz ve açmış olduğumuz PayPal hesabının girişini sağlıyoruz.

6-PlayStation NOW deneme sürümü elde etmek için PlayStation UK sayfasını açıyoruz sol tarafta bulunan PlayStation Now seçeneğine tıklıyoruz karşımıza gelen sayfada 7 günlük  deneme sürümünü başlat diyoruz. Eğer sayfadan deneme sürümünü başlatamıyor sanız PlayStation’dan kurduğumuz hesapla giriş yapıyoruz ve ana ekrandan mağaza sekmesine girip 7 günlük deneme sürümüne sahip olabilirsiniz.

7-PlayStation Now’da bulunan God of War ve daha fazla oyunu bilgisayarımıza indirebiliyoruz.

God of War gibi hikaye konulu oyunları indirdiğimiz zaman oyunu 1 hafta içinde bitirmek zorundasınız aksi taktirde oyunu bitirememiş olursunuz üyeliğimizi 1 haftalık deneme sürümü olarak aldığımız için ve süre dolduktan sonra tekrar aynı üyelik ile giriş yapamayacağımız için her hafta yeni üyelik ile birlikte hikaye sıfırlanmış olur o yüzden indirdiğimiz tüm hikaye konulu oyunları 1 hafta içinde bitirmek zorundasınız.

God of War PC sistem gereksinimleri

Minimum:

Windows 7 (SP 1), 8.1 veya 10

Core i3 2,0 GHz

300 MB boş alan

2 GB RAM

Ses kartı; USB port

Önerilen:

Windows 7 (SP 1), 8.1 veya 10

3,5 GHz Intel Core i3 veya 3,8 GHz AMD A10 veya daha hızlı

300 MB veya daha fazla boş alan

2 GB veya daha fazla RAM

Ses kartı; USB port

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir