Euro Truck Simulator 2 almanız gereken DLC’ler

Euro Truck Simulator 2 almanız gereken DLC’ler

 Euro Truck Simulator 2 almanız gereken DLC’ler

Tüm dünyada oynanan Euro Truck Simulator 2, ülkemizde de oldukça popüler. Oyun hakkında kısaca bir tanım yapacak olursak: Oyunda birçok tır markası var ve bu tır markalarından birini seçerek oyuna başlıyoruz. Başka firmaların tırlarıyla birkaç sefer tamamladıktan sonra, bankadan kredi çekerek seçtiğimiz tır markasının tırlarından birini alıyoruz.

Ardından kendimizi oyunun haritasına bırakıyoruz. Ancak gün geçtikçe oyunu renklendirme ihtiyacı duyuyoruz. Burada da yardımımıza DLC’ler koşuyor. DLC’ler sayesinde oyuna ek olarak harita bölümleri, boya paketleri, tır aksesuarları gibi şeyler ekleyerek oyunu daha eğlenceli ve farklı hale getirmeye çalışıyoruz. İşte bu yüzden biz de Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Euro Truck Simulator 2 için almanız gereken DLC’ler hakkında bilgi vereceğiz.

Harita DLC’leri

Oyunun haritası, ilk başlarda yeterli gelse de bir süre sonra hep aynı yerleri gezmekten sıkılmaya başlıyoruz. Euro Truck Simulator 2 haritasını büyütebildiğimiz ve İstanbul’da dahil birçok şehri gezebildiğimiz DLC’ler sayesinde, yeni yerler keşfettikçe oynama hevesimiz daha da artıyor.

İskandinavya, Going East ve ülkemizi de kapsayan Road To The Black Sea gibi birçok harita DLC’si satın alınabilir durumda. Her DLC farklı bir ülkede geçtiği için yollar da farklılık gösteriyor. Bir DLC’de yollar düzken, diğerinde oldukça virajlı ve zorlu olabiliyor. Oyununuza farklılık katmak istiyorsanız, Steam indirimlerinde bütün harita DLC’lerini almanızı tavsiye ederiz.

Modifiye DLC’leri

Oyunda bulunan çeşitli DLC’ler ile birlikte, hem tır kabin içini hem de tırın dışını modifiye edebiliyoruz. Tırın içini modifiye etmemize imkan sağlayan Kabin Aksesuarları DLC’si oldukça satanlar arasında. Kabin aksesuarları sayesinde tırımızın içini çeşitli cisimlerle modifiye edebiliyoruz ve oyuna daha farklı bir hava katabiliyoruz.

Bunun yanı sıra, tırımızın dışına modifiye uygulamak istersek, her tırın kendine özel Tuning Pack’lerinden yararlanabiliriz. Oyunun içinde bulunan modifiyelerin yanı sıra, bu modifiye paketlerinde oldukça güzel detaylar var. Bir gece dışarı bakarken, yoldan geçen Scania’nın muazzam modifiye detaylarıyla bir iç çekiyorsanız ve eğer tam bir modifiye delisiyseniz, modifiye DLC’lerini size öneririz.

Euro Truck Simulator 2 DLC sayfası: https://store.steampowered.com/dlc/227300/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir