En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

 En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

En iyi simülasyon oyunu olarak kabul edilen Euro Truck Simulator 2 için modlar adeta bir gereklilik haline geldi. Bu oyun için bir sürü mod geliştiriliyor ve bu modlar sayesinde oyun hem daha eğlenceli oluyor, hem de daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşanabiliyor. Bu oyun için gerekli görülen bazı modlar var. İşte biz de Oyundayım ekibi olarak sizler için gerekli görülen ve en iyi Euro Truck Simulator 2 modları hakkında bilgi vereceğiz.

Gerçekçi Çekici Fizikleri modu

En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

Euro Truck Simulator 2, oyun olarak tasarlandığı için tamamen gerçekçi bir oynanış sunmuyor. Özellikle de çekicilerin neredeyse fiziği yok denecek kadar az. Elbette ki ayarlardan biraz daha gerçekçi hale getirilebiliyor ancak kocaman bir aracın fren yaptığındaki tıslayıp bir yukarı bir aşağı sallanmasını mümkün hale getirilemiyor.

Ayrıca herhangi bir kasisten geçtiğinizde de yine aynı şekilde süspansiyon hissini tam yaşayamıyorsunuz. Bu mod sayesinde çekici fizikleri daha gerçekçi hale geliyor ve oyun deneyimini katlıyor. Eğer sanki çekicinin içindeymişsiniz gibi bir havaya bürünmek istiyorsanız, bu modu indirmenizi tavsiye ederiz.

Mod linki: https://tr.frkn64modding.com/ets-2-icin-gercekci-cekici-fizikleri/

Gerçekçi Grafikler modu

En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

Oyunun grafikleri yetersiz mi geliyor? Gerçek hayatta tır sürüyormuş gibi mi hissetmek istiyorsunuz? Öyle ise bu modu indirmelisiniz. Bu mod sayesinde oyunun içindeki grafikler oldukça gerçekçi bir hale gelecek. Oyunun grafik ayarlarını fulleseniz bile oyun, size tam gerçekçi bir grafik sunamayabiliyor. Bu sebepten dolayı ekstra bir grafik modu gerektiği için bu modu size tavsiye ediyoruz.

Mod linki: https://tr.frkn64modding.com/ets-2-icin-gercekci-grafikler-modu/

Gerçekçi Trafik Yoğunluğu modu

En iyi Euro Truck Simulator 2 modları

Oyunda çekicimizi sürerken çoğu zaman otobandan gidiyoruz. Default ayarlarda oyunun içindeki trafik akışı fazla bir yoğunluk sunmuyor bize. Elbette ki bu yoğunluk şehirlerde daha fazla olsa da otobanlarda durum pek öyle değil. E haliyle de otobanda yalnız başımıza sürmek bizi sıkıyor.

Bu sebepten dolayı Gerçekçi Trafik Yoğunluğu modu oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Bu mod sayesinde trafik yoğunluğu arttığı için oyun daha zevkli hale geliyor ve daha uzun sürelerde kendini oynattırıyor. Eğer trafiğin yoğun olduğu bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu modu indirmelisiniz.

Mod linki: https://www.kamyonyama.com/ets2-gercekci-trafik-yogunlugu-modu-1-38-x/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir