En iyi battle royale oyunları 2020

En iyi battle royale oyunları 2020

 En iyi battle royale oyunları 2020

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere En iyi battle royale oyunları 2020 konusu hakkında bilgi vereceğiz.

En iyi battle royale oyunları

Özellikle son dönemlerde herkes Battle Royale oyunlara sarmış durumda. Popülerliği de günden güne artan Battle Royale oyunların arasında sürekli yenileri ekleniyor. Yükselmeye devam eden bu trendin arasından hangi oyunu oynayacağımız konusunda kararsız kalabiliyoruz. Bu yüzden sizler için oluşturduğumuz bu listeyi okumalısınız. Bu listede, popüler Battle Royale türü oyunları bir araya getirdik.

PUBG

Aslında PUBG için, Battle Royale trendini başlatan oyun desek pek de yanlış olmaz. Çıktığı yıl milyonlarca oyuncuya sahip olmayı başaran PUBG, ülkemizde de bir hayli popüler. Sokakta görebileceğiniz birçok kişinin telefonunda PUBG Mobile oyunu görebilirsiniz. Elbette ki bilgisayar versiyonu da oldukça oynanıyor.

Daha erken çıktığı için, Battle Royale oyunların birçok çeşidi olsa da en bilineni PUBG oluyor. Bu yüzden listenin ilk sırasına PUBG’yi yerleştirdik. PUBG, rakiplerine göre daha gerçekçi grafiklere ve oynanışa sahip. Oyunu oynarken sanki gerçek bir savaş alanında savaşıyormuş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca oyuna gerçek hayattan birçok silah da uyarlanmış.

Oyunun alışma sürecinde biraz zorlanılsa da oynaya oynaya açılıyorsunuz. Aynı şekilde aiminiz de doğru orantılı olarak gelişiyor. Eğer daha gerçekçi bir Battle Royale oyunu oynamak istiyorum diyorsanız, PUBG tam da size göre.

Oyun satın alma linki: https://bit.ly/2YDs2qi

Fortnite

Fortnite, en büyük rakiplerinden biri olan PUBG’ye göre daha az gerçekçi bir oyun. Ancak bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Daha farklı ve renkli bir tarzı olan Fortnite’ın da kendine has bir kitlesi var. Oyunda diğer Battle Royale oyunlara göre çok büyük bir farklılık var. Fortnite’ta Ağaçlar ve metal objelerden ham madde toplayıp yapı yapabiliyorsunuz.

Yapı yapabilme özelliği sayesinde oyun daha zevkli hale geliyor. Çünkü rakiplerinizle kapışırken bir yandan yapı yapmak oyunu zorlaştırıyor ve daha da heyecanlı hale getiriyor. Eğer daha az gerçekçi, renkli grafikleri ve daha komplike bir oynanışı seviyorsanız, Fortnite oyununu deneyebilirsiniz.

Oyun indirme linki: https://bit.ly/3gyb56P

Apex Legends

Bu oyunda Fortnite ve PUBG’den çok daha farklı bir oynanış havası var. Adeta bilim kurgu filmlerinden çıkmış bir oyuna benziyor. Gelecekte ki Dünya’da zıtlaşmalar oluyor ve herkes birbiriyle savaşıyor gibi bir tema seziyorsunuz. Bu oyunda gerçekten denenmesi gereken oyunlardan biri.

Diğer Battle Royale oyunlarından daha geç çıksa da 60 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip. Çıktıktan birkaç ay sonra adeta patlama yaşayan Apex Legends, farklı bir oynanış isteyenler için gayet ideal duruyor.

Oyun indirme linki: https://bit.ly/2QpIaXJ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir