En çok kullanılan CS:GO skinleri 2020

En çok kullanılan CS:GO skinleri 2020

 En çok kullanılan CS:GO skinleri 2020

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere en çok kullanılan CS:GO skinleri hakkında bilgi vereceğiz.

CS:GO pay2win bir oyun değil ve oyunda para yatırabileceğiniz tek nokta silah skinleri, bir diğer adıyla silah kostümleri. Eğer silahların normal görünümlerinden sıkıldıysanız, bu yazımızdan faydalanarak alacağınız skinleri belirleyebilirsiniz.

En çok kullanılan CS:GO skinleri

Elbette ki oynanışınıza herhangi bir katkısı olmayacak. Yalnızca silahlar daha iyi görünecek ve siz de motive olacaksınız. Öyle ise en çok kullanılan CS:GO skinleri listemize başlayalım.

AK-47 Frontside Misty

Oyunda en çok karşılaşabileceğiniz skinlerden birisi Frontside Misty’dir. Fiyatına nazaran gayet iyi bir skin olan Frontside Misty, gerçekten çok şık görünüyor. Özellikle de üzerindeki renk cümbüşü sayesinde insanı oyuna daha fazla motive etmeyi başarıyor.

M4A1-S Hyper Beast

Hyper Beast, M4A1-S için kullanılan en yaygın skinlerden birisidir. Fiyatı çok fazla olmadığı için oyunda sıklıkla görebileceğiz bir silah kostümü. Hem farklı görünüşüyle dikkatleri üzerine çekiyor hem de renk uyumuyla göze aşırı derecede fazla hitap ediyor.

AWP – Asiimov

Oyunda AWP denince akla gelecek ilk skinlerden biridir Asiimov. Turuncu, beyaz ve siyahın müthiş uyumuyla birlikte insanın neredeyse içini açıyor. AWP’nin en az AK-47 kadar yaygın olduğu CS:GO’da bu skine sürekli rastlayabilirsiniz. Eğer AWP kullanmayı seviyorsanız, bir göz atmanızda fayda var.

M4A4 – Howl

Bu skin gerçekten harika be! Ama fiyatı da en az skin kadar harika. Factory New modelleri 1000TL+ olan bu skin, parası olanlar için çok yaygın bir tercih. Özellikle de E-Spor oyuncularının sıklıkla tercih ettiği skinlerin başında geliyor. Eğer oyunlara para yatırmayı seviyorsanız, bu skin tam size göre. Çünkü gerçekten çok güzel detaylara sahip bir kostüm.

AK-47 Redline

Tekrar AK-47’ye döndük. Redline skini gerçekten fiyat performans bakımından en güçlü skin diyebiliriz. Bu sebepten dolayı, girdiğiniz her 10 maçtan 6’sında bu skin ile karşılaşabilirsiniz. Sade ve tamamen siyah olan Redline, üzerindeki kırmızı hatlarla çok güzel görünüyor. Eğer fiyat performans oranı yüksek bir skin arıyorsanız, Redline tam size göre.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir