Çevrimdışı Oynanabilecek 5 Oyun

Çevrimdışı Oynanabilecek 5 Oyun

 Çevrimdışı Oynanabilecek 5 Oyun

Çevrimdışı Oynanabilecek 5 Oyun. Bir çoğumuz internet erişimimizin olmadığı zamanlarda bilgisayarda yapacak bir şey bulamamışızdır. Çevrimdışı oynanabilecek en iyi bilgisayar oyunları listemizde kendi zevklerinize uygun bir oyun bulabilirsiniz. Farklı kategorilerdeki çevrimdışı oyunlar ile keyifli zamanlar geçirebilir ve boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. PC üzerinden oynayabileceğiniz ücretli ve ücretsiz oyunlar listemiz oldukça popüler oyunlardan oluşmakta.

Çevrimdışı Oynanabilecek 5 Oyun

Red Dead Redemption 2

Bir Rockstar Games klasiği desek abartmış olmayız. Western temalı aksiyon, macera türü oyun oldukça geniş bir açık dünyada geçmekte. Tüm zamanların en beğenilen oyunları listesine bile rahatlıkla alabileceğimiz oyunda sürükleyici ve derin hikaye göz alıcı grafiklerle süslenmiş. Eğer alışılmışın dışında farklı bir açık dünya oyunu deneyimlemek istiyorsanız kesinlikle oynamanız gereken bir oyun.

Grand Theft Auto V

Çoğumuzun çocukluğunda vazgeçilmez bir yeri olan GTA serisinin son oyunu, listenin olmazsa olmazlarından bir oyun. Bu oyunda serinin diğer oyunlarındaki tek karakterle oynamanın dışına çıkılmış ve 3 karakterle aynı hikaye de oynuyorsunuz. GTA San Andreas oyunundan oldukça yakından tanıdığımız Los Santos bölgesi, GTA 5’in haritasını oluşturuyor, oldukça genişletilen ve detaylandırılan haritanın açık dünya severleri gayet etkileyeceğini söyleyebiliriz. Oyunun uzun ve sürükleyici hikayesini bitirdikten sonra sonsuz bir açık dünyayla baş başa kalıyorsunuz, bu açık dünyada yapabileceğiniz şeyler oyunun oynanma süresini önemli ölçüde arttırmakta.

Forza Horizon 4

Savaş oyunlarından, aksiyon oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun tam size göre. Oldukça iyi tasarlanmış araçlar, çevredeki mükemmel detayların yanında keyif veren sürüş dinamikleriyle ön plana çıkan oyun yarış oyunu sevenler tarafından kesinlikle denenmeli. Fiyatının pahalı olmasından dolayı olumsuz eleştiri alan bu oyun, parasını sonuna kadar hak

Far Cry 5

Bu listede bir Far Cry oyununa yer vermemek haksızlık olurdu. Kurgulanmış Amerikan kasabasında geçen oyun muazzam grafikleriyle birçok oyuncu için bir baş yapıt haline gelmiştir. Hikayesiyle, araç sürüş dinamikleriyle kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

Assassin’s Creed Odyssey

Listenin son sırasında Ubisoft’un gözde serisi nin son oyunu var. Kaliteli grafikleriyle birlikte eşsiz bir Assassin’s Creed deneyimi yaşatan oyun, yeni çıkmış olmasına rağmen efsaneler listesine girebilecek nitelikte.

Çevrimdışı oynanabilecek oyunlar ile ilgili görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir