ELO Boost Nedir? Yasal mıdır?

ELO Boost Nedir? Yasal mıdır?

 ELO Boost Nedir? Yasal mıdır?

ELO Boost ile sıralamanızı yükseltebilir, arttırabilirsiniz. Teamfight ELO Boost yapmak size fayda sağlamaktadır. Bilindiği üzere rekabetçi oyunlar genel olarak daha tercih edilmektedir. Lig ve Rank sistemlerini barındıran bu oyunlarda takım arkadaşlarının kötü oynaması veya zamanınızın bulunmadığından ötürü üst liglere çıkamayabilirsiniz.

ELO Boost Nedir?

Rekabetçi oyuncular ne kadar sevilse de lig sistemleri bazen oyuncuların sinirlerini bozabiliyor. Oynadığınız oyun başarılı ile geçtikten hemen sonraki maçta kötü takım sebebi ile maçı kaybetmek oyuncuları kanser eden durumlardan birisidir. Buna örnek verecek olursak oynadığınız maçta 10 lig puanı alıp bir sonraki kötü takım arkadaşları sebebi ile 20 lig ya da üzeri puanı kaybetmek sizi sinirlendirebilir.

Günlerce de oynasanız siz ne kadar başarılı olursanız olun takım arkadaşları tüm işi bozabiliyor. Alt liglerde gözüken bu sinir bozucu durumu Boost ile geçebilirsiniz. En iyi oyuncular bile Boost tercih etmektedir. Boost işlemi ile sizin yerinize oyunun ustası mücadele edebilir.

Boostlerlar hesabınıza giriş yapar ve sizin yerinize maçlara katılarak size LP kazandırıp ligler de yükselmenizi sağlar. Boost işlemi sırasında hiçbir şekilde 3.Part yazılım, script kullanılmamaktadır.

TFT ELO Boost Nedir?

LoL oyuncularının sıklıkla yaptığı ELO Boost hizmetini bir League of Legends oyunu olan Teamfight Tactics oyunu içinde yapabilirsiniz. Aynı Lig’e sahip olan oyuncular aynı maça katılır ve oyunlarını oynarlar. Lig sisteminde maçı kazandığınız zaman veya beraberlik, mağlubiyet yaşadığınızda lig durumunuz değişmektedir.

Siz oynadığınız maçı güzel oynamaktaysanız ve takım arkadaşlarınızdan ötürü maçı kaybediyorsanız TFT Boost ile alt ligler de ki o kötü takım arkadaşlarından kendinizi kurtarabilirsiniz. Boost işlemi sonrası girmek istediğiniz Lig’e ve LP’ye sahip olursunuz. Tamamen zararsız olan bu işlem hesabınız için herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Booster işlemi sırasında uzman oyuncular hesabınıza girer ve sizin yerinize maçları kazanır.

ELO Boost işlemi çok kısa bir süre de tamamlanır ve size hesabınız Ligler de yükselmiş bir şekilde iade edilir. En kısa zaman da istediğinize Lig’e sahip olmak istiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

ELO Boost Yasal mıdır?

ELO Boost işlemi sizin hesabınızın ligini yükseltir ve LP kazanmanızı sağlar. Siz hesabınızı bir uzman oyuncuya emanet edersiniz ve oda istediğiniz lige girmenizi sağlar. Hiçbir şekilde yasal sıkıntısı olmayan bu hizmet tamamen yasaldır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir