The Witcher Mobil Oyunu The Witcher: Monster Slayer

The Witcher Mobil Oyunu The Witcher: Monster Slayer

 The Witcher Mobil Oyunu The Witcher: Monster Slayer

The Witcher mobil oyunu The Witcher: Monster Slayer geliyor. Küresel çapta adını duyurmuş ve hızla ivme kazanmış olan The Witcher evreninin mobil oyunu, The Witcher: Monster Slayer olacağı açıklandı.

The Witcher serisi, ilk olarak yoluna edebiyat kitaplarından başlamış, bilgisayar oyunlarına ve dizi olarak yoluna devam ederek büyük bir ün kazanmıştı. Kitaplarla yola çıkan The Witcher, dizi ve oyun alanında da başarı göstererek büyük kitlelere ulaşmayı başardı.

The Witcher Mobil Oyunu

Bilgisayar oyunlarına alternatif olarak yeni bir mobil oyunu daha bizlerle buluşacak. CDP’ye sahipliğini elinde bulunduran Spokko mobil oyun stüdyosundan The Witcher: Monster Slayer oyununun duyurusu ise geçtiğimiz günlerde oyun severlere duyuruldu.

Canavar Avı

The Witcher: Monster Slayer, hem İOS’ta hem de Android cihazlarda ücretsiz bir rol yapma oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunun teması, diğer oyunlarla da benzerlik taşıyan dünyayı gezme, canavarlarla karşılaşma ve onlarla dövüşmeyi içerecek.  Gerçek dünyaya ile benzerliklerin olacağı oyunda, gece ile gündüz ve hava durumu değişimleri de yer alacak.

CDP’nin yaptığı açıklamalarda “Hazırlık, daha güçlü olan düşmanları alt etmek için bir anahtardır. Oyunu oynayan oyuncular da güçlü iksirler ve yağlar hazırlayarak, bombalar ve canavar yemleri üreterek ve yüksek gerçeklikte oluşturdukları karakterleri ile canavarları kılıçtan geçirmeden ve mühürlemeden önce güçlendirecek’’ ifadelerine yer verildi.

The Witcher Mobil Oyunu The Witcher: Monster Slayer
The Witcher Mobil Oyunu The Witcher: Monster Slayer

Görev Odaklı Bölümler

The Witcher oyununun genel teması, çok çeşitli yaratıkları kılıçla alt etmek olsa da oyun içerisinde görev odaklı bölümler de olacak. Görev odaklı bölümler ile oyun severlerin gerçek bir canavar avcısı deneyimini yaşaması hedefleniyor.

The Witcher: Monster Slayer’ın çıkış tarihi için resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Oyunun çıkış tarihi ileriki dönemlerde oyun severlere duyurulacak.

The Witcher serisi, popülerliğini korumaya ve yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam edeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir