Sony PlayStation Plus Abonelerine 60 TL’lik PS Store Kredisi Hediye Ediyor

Sony PlayStation Plus Abonelerine 60 TL’lik PS Store Kredisi Hediye Ediyor

 Sony PlayStation Plus Abonelerine 60 TL’lik PS Store Kredisi Hediye Ediyor

Sony PlayStation kullanıcıları için PS Plus adı ile satılan uygulama ile satın alanlara özel özel çevrimiçi çok oyunculu oyun oynama imkanı, her ay indirip oynayabilecekleri oyunlar, Store oyunlarına özel indirimler ve birçok avantaj sunan Plus uygulaması bir çok kullanıcı tarafından alınıyor.

Sony PlayStation

PlayStation Plus özelliği ilk kez bundan 10 yıl önce piyasaya sürüldü ve bu ay 10. yılını kutlayan Plus abonelik özelliğine Sony firması tarafından bir güzellik geldi ve bazı kullanıcılarının hesabına 60 TL’lik PlayStation Store ücretsiz olarak kredi eklemesi yaptı.

Bu kampanyadan kimlerin faydalanacağı ya da kimlere nasıl verildiği verilenleri nasıl seçildiği bilinmiyor.

Hediye krediyi almak için kullanıcılar hiçbir kod veya bir şey eklemeleri gerekmiyor. Nasıl ve neye göre kime verildiği bilinmeyen hediyeler kullanıcıların cüzdanına doğrudan ekleniyor.

Hediyeyi kazanan kişilerin karşısına çıkan mesajda “PlayStation Plus’ın 10. yılını kutlamak için hesabınıza 60,00 TL PlayStation Store kredisi ekledik. PlayStation Plus’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.” şeklinde bir metin yer alıyor.

Yapılan kampanya oyuncular tarafından iyi karşılanmış olsa da hediye kodu almayan kişiler öfkeli Sony firmasının neye göre kimlere verdiğinin bilinmemesinden dolayı bazı kullanıcılar öfkeli ve kızgın.

PlayStation Plus’ın 10. Yıl Dönümüne Özel Ücretsiz Bir PS4 Teması Yayınlandı

Sony tarafından PlayStation Plus abonelerine sunduğu hediye kredi dışında bir hediyesi daha özel bir PlayStation 4 teması yayınlamak oldu. Önemli karakter ve nesnelerin basit çizimleri ile yapılan tema PlayStation Store‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Tema bulunan karakterler ve nesneler Destiny 2, Bloodborne, Ratchet & Clank, BioShock, The Last of Us ve Shadow of the Colossus ait çizimlerden oluşmaktadır.

İndirmiş temanın kullanımı için yapmanız gereken “Ayarlar” menüsünde yer alan temalar seçeneğine tıklıyoruz ve indirmiş olduğumuz yeni temanın kullanımı sağlayabilirsiniz.

Sony PlayStation tarafından gelen bir açıklamada “PlayStation 4 sisteminizin ana ekranına PlayStation Plus’ın 10. yılını kutlayan bu özel tema ile kişisel bir dokunuş katın” şeklinde yapmış olduğu açıklama ile indirdiğimiz temalar üzerinde arka planı, simgeleri ve renkleri değiştirip yeni bir hava katabileceğini söyledi.

Toplam 2 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir