Savaş Oyunu Tannenberg PlayStation 4 İçin Yayınlandı

Savaş Oyunu Tannenberg PlayStation 4 İçin Yayınlandı

 Savaş Oyunu Tannenberg PlayStation 4 İçin Yayınlandı

Savaş Oyunu Tannenberg PlayStation 4 için yayınlandı. M2H ve Blackmill Games tarafından gerçekçi bir savaş deneyimi yaşayabileceğimiz oyunu olan Verdun’dan sonra karşımıza daha iyi grafik ve özellikler ile Tannenberg oyunu ile çıkmışlardı. Dünya savaşı temalı oyunlar arasında en iyisi diyebileceğimiz oyunu sadece Pc’lerde oynayabiliyorduk. Steam’de satılan oyun bugün yayınlanan bilgiye göre PlayStation oyuncuları için PlayStation 4’de oynanabilecek. 89 TL’lik fiyatıyla satışa sunuldu.

Verdun’dan da alışık olduğumuz savaş atmosferini yaşatacak olan oyunda büyük haritalarda oyuncular 40 kişilik savaşlarda yer alacaklar. PlayStation 4 Pro kullanıcıları bu oyun atmosferini en şekilde alması için daha yüksek çözünürlükte ve daha iyi grafiklerde oyunu oynayabilecekler. Rusya, Almanya, Avusturya-Macaristan, Romanya, Bulgaristan ve Letonya kuvvetlerinden oluşan bir ekibe katılabilecekler. Savaş oyunu Tannenberg.

Steam üzerinde 39 TL’ye satılan Tannenberg şu an yaz indirim ile birlikte 19,50 TL alınabilir durumda. PlayStation 4 mağazasında 89 TL’lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkan oyun kendi gibi aynı olup aynı firma tarafından yayınlanan bir diğer oyun olan Verdun ile almak için bulunan WW1 Game Series Bundle paketi ise 159 TL’den satılmakta.

7 Kasım 2017’de erken erişim ile Steam’e girdi ve 13 Şubat 2019’da erken erişimden çıktı. 24 Temmuz 2020 tarihinde ise PC’den başka platformda oynanabilir hele geldi PlayStation 4’de oynanacağı açıklandı.

Savaş Oyunu Tannenberg nasıl bir oyun?

1.Dünya Savaşı sırasında geçen çok oyuncu tabanlı nişancı oyunudur. I.Dünya Savaşı silahları, otantik üniforma, teçhizat ve detaylı yaralanma gibi o zamanın Doğu Cephesinin gerçek savaş alanlarına dayanan haritaları içeriyor. Savaş deneyimini sonuna kadar hissedebileceğimiz 3 farklı oyun modu vardır. Bulunan oyun modları takım savaşı halinde hareket etmemizi sağlayacak. Savaş oyunu Tannenberg modları:

Manevra oyunu modu: Oyuncular İtilaf’a veya Merkezi Güçlere katılır. Oyuncular rolünü seçtikten sonra sektörleri yakalamak zorunda oldukları savaşa katılırlar. En fazla kontrol noktasına sahip takım diğer tarafın kaynaklarını tüketecektir. Bir takımın kaynakları tükendiğinde, her iki takımın HQ sektörü yakalandığında veya maç süresi dolduğunda oyun sona erer.

Yıpratma Savaş oyunu modu: Ölüm maçı savaşı olan bu mod da amaç her takımın kendine ait olan biletlerini vardır ve bir oyuncu her öldürüldüğünde ve yeniden doğduğunda takımın bir bilet eksilmiş olur. Burada takımlar tüm biletleri kaybetmeden önce karşı tarafın biletlerini azaltmak zorundadır.

Tüfek Deathmatch oyun modu: Beceri tabanlı bir oyun modudur. Oyuncular oyuna katılırken seçebilecekleri tüfek ve silah ile yaptıkları nişancılık ve taktiğin yanı sıra öldürdükleri diğer oyunculardan deneyim ve kariyer puanları kazanabilir. Kazandıkları kariyer puanları ile tüfeklerini yükselterek süngü gibi ekstra aksesuarlar takabilirler.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir