Rocket League Ücretsiz Olacak

Rocket League Ücretsiz Olacak

 Rocket League Ücretsiz Olacak

Rocket League ücretsiz olacak haberinin detayları: GTA V ve daha birçok oyunu ücretsiz veren Epic Games, sürprizlerine devam ediyor. Ücretsiz verdiği oyun sürprizlerinden, kalitesinden ve daha birçok sunduğu imkanlardan dolayı oyun severlerin sempatisini kazanan Epic Games, gün geçtikçe daha iyi oyunları bizleri buluşturuyor.

Çıkış yaptığı zaman itibariyle gün geçtikçe popüler olan ve bu popülerliğini koruyan Rocket League ücretsiz olarak Epic Games vasıtası ile oynanabilir bir hale geliyor. Bu durum, oyunu Steam üzerinden pahalı bir şekilde satın alan oyuncuları memnun etmese de oyuncular Steam üzerinden güncellemeleri alabilecekler.

Oyuna gelecek yeni güncelleme ile de tüm oyun severler için ücretsiz olacak. Bu güncelleme, oldukça büyük bir güncelleme olacak ve yeni oyuncular kazanarak daha büyük bir oyuncu kitlesine kapılarını açacak. Bu sayede Rocket League’in geliştirici firması olan Psyonix’in rekabetçi sezonun sonuna gelerek ve yeni rekabetçi sezona oldukça farklı bir giriş yaptığını görmekteyiz.

Rocket League Steam’den Ayrılıyor

Tüm oyun severlerin vazgeçilmezi olan Steam oyun platformu artık Rocket League’e ev sahipliği yapmayacak. Bu haberi okurken aklınıza satın almış olduğunuz bu oyun ile ilgili birkaç soru takılabilir. Hemen açıklık getirelim; oyunu satın alan oyuncular, hizmeti kullanmaya devam edecek ve gelecek olan yeni güncellemelerden eskisi gibi yararlanabilecekler.

Rocket League Ücretsiz Bir Şekilde Nasıl Sahip Olunur?

Sevilen platform Steam’den kalkacak olan oyun, Epic Games vasıtası ile ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir olacak. Oyunun alacağı bir sonraki yeni güncelleme ile beraber oyun artık ücretsiz olacak ve Epic Games’in oyun mağazasında sizleri bekleyecek. Oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmanız için yapacağınız ekstra bir şey yok, yalnızca yeni güncellemeyi beklemeniz gerekiyor. Güncelleme sonrasında Epic Games hesabınızla giriş yaparak, oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Oyun severlerle tanıştığı 2015 senesinden şu ana kadar oyuncu sayısını arttırmaya devam eden Rocket League, farklı oyun tarzı sayesinde, oyunu oynayan kişilere de ek avantajlar sağlıyor. Sağlayacağı avantajlar ise;

  • Hesap durumunuz ücretsiz olarak gözükmeyecek. Onun yerine Legacy unvanını alacak.
  • CS:GO’da yer alan benzer özellikler gibi hangi yılda sahip olduğunuz ve oynadığınız seviyeye bağlı olarak rütbeler elde edilecek.
  • Rocket League adına yayınlanmış ve yayınlanacak tüm DLC’lerden faydalanılabilecek.
  • Ücretsiz olarak Boost ve tekerleklere de sahip olunabilecek.

Oyunun aynı zamanda ücretsiz olmasının adımı atacak olan güncelleme, ağustos ile kasım arası içerisinde gelecek gibi görünüyor. Epic Games hesabına sahip değilseniz, hemen hesap açın ve Rocket League ve daha birçok ücretsiz oyunun tadını çıkarın.

Şimdiden iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir