Need For Speed Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri ve fiyatı ne olacak?

Need For Speed Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri ve fiyatı ne olacak?

 Need For Speed Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri ve fiyatı ne olacak?

Çıkması beklenen ve Electronic Arts tarafından geliştirilen Need For Speed Hot Pursuit Remastered’in Steam platformunda bulunan fiyat listeleme sayfası bugün açıldı. Bununla birlikte de oyunun sistem gereksinimleri ve fiyatı da ortaya çıktı. Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Need For Speed Hot Pursuit Remastered’in sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

2010 yılında çıkışını yapmış olan Need For Speed Hot Pursuit, neredeyse hepimizin bilgisayarında yer edilmeyi başarmıştı. Herkesin severek oynadığı oyunun remaster sürümünun geleceği de bugün itibariyle kullanıcılara duyurulmuştu. Daha duyurulma haberi için heyecanlanamadan, Need For Speed Hot Pursuit Remastered oyunun sistem gereksinimleri ve fiyatı ortaya çıktı.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Her Need For Speed serisinin kendisine özgü bazı özellikleri var. Her ne kadar serinin diğer oyunlarında da polis kovalamacalarıyla uğraşsak bile Hot Pursuit’te polisler daha da ön plandaydı. Eğer hatırlarsanız oyunda polisten yeni kaçmışken, dakikalar içinde yeni polisler karşımıza çıkıyordu. Yani yunun polis yoğunluğu, serideki diğer oyunlara göre oldukça fazlaydı.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered sürümünde neler değişti?

10 yıllık aradan sonra remaster işleminden geçen oyunda, gelişen en büyük detay grafiklerde görülüyor. Çünkü o zamanın grafik kalitesi imkanları oldukça kısıtlıydı. Bu sebepten dolayı oyunun grafik kalitesi, yeni nesil grafiklerle yenilendi. Zaten eski bir oyunun remastered sürümü çıkıyorsa, oyunun genel hatları değişmez ve sadece grafikleri yenilenir. Ancak bu grafik yenilenmesi konusunda herhangi bir korkuya kapılmayın. Oyun, sistemi fazla zorlamayacak grafiklerle geliyor. Öyle ise sistem gereksinimlerine bir göz atalım.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Need For Speed Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimleri, günümüz bilgisayarlarını pek zorlamaycak düzeyde.

  • İşlemci: AMD FX-8350 ya da Intel Core i5-350K
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 270x ya da NVIDIA GeForce GTX 660
  • DirectX Sürümü: 11
  • Depolama Alanı: 45 GB

Need For Speed Hot Pursuit Remastered fiyatı ne kadar?

Steam listelemelerinde sistem gereksinimleriyle beraber Need For Speed Hot Pursuit Remastered fiyatı da ortaya çıkmış oldu. Oyuna sahip olmak için 220 TL ödemeniz gerekiyor. Bu fiyat ülkemiz için biraz pahalı olsa da bu oyunun hayranları için pek önemli değil. Yine de daha düşük bir fiyatla ülkemizde satışa sunulmasını isteyebilirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir