Minecraft’ın yeni güncellemesi 2021 yılında geliyor!

Minecraft’ın yeni güncellemesi 2021 yılında geliyor!

 Minecraft’ın yeni güncellemesi 2021 yılında geliyor!

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Minecraft, çıktıktan sonra yıllar geçmesine rağmen hala popüler kalmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da oyun ile ilgili her şey merak ediliyor. Minecraft Live etkinliğinde Minecraft oyunun Caves and Cliffs adlı güncellemesi 2021 yılında gelecek. İşte biz de Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Minecraft’ın 2021 yılında gelecek olan Caves and Cliffs güncellemesi hakkında bilgi vereceğiz.

Yamaçlar ve mağaralar gelişecek

minecraft

Güncelleme paketi ile birlikte yamaçlar ve mağaralar oldukça genişeleyecek ve gelişecek. Normalden daha gerçekçi bir görünüme sahip olacak. Ayrıca yeni bir arkeoloji sistemi ve yeni yaratıklar da oyuna gelecek. Yamaç ve mağaralar dışında da göller, tüneller, dehlizler, şelaleler ve çok daha farklı yer altı alanı gelecek.

Güncelleme ile birlikte kalelerde de farklı yapılar ve farklı biyolojik ortamlara rastlayacağız. Yani artık oyundaki biyolojik sistem oldukça çeşitlenecek. Arkeoloji sisteminden dolayı oyuna gelen yeni cisim olan fırça ile de kazılar yapıp hazine bulabileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir