Marvel’s Avengers Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Marvel’s Avengers Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

 Marvel’s Avengers Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Marvel’s Avengers betasını 6 milyondan fazla kişi oynadı. Çizgi roman ve fimleri ile içerisinde bulundurduğu süper kahramanlar ile birlikte bir çok kişiye hitap etmeyi başaran ve güçlü bir kitleye sahip olan Marvel’s süper kahraman oyunu olan Marvel’s Avengers Square Enix firması tarafından oyunun beta süreci ile ilgili istatistikleri yayınlandı. Paylaşılan verilere göre beta durumda olan oyun 6 milyondan fazla kişi, 27 milyon saatten daha uzun süre oynadı.

Marvel’s Avengers Betası

Daha önce çıkması planlanan Marvel’s Avengers çıkan sorunlardan sonra ertelenmişti. Ertelenen oyunun geçtiğimiz haftalar Steam platformu üzerinden oynanabilmesi için beta sürümü yayınlandı. Oyun çıkmadan önce oyun severlere deneyim yaşamaları için sunulan beta sürümünden sonra oyunun orjinalı yakın zamanda piyasa çıkartılacak.

Marvel’s Avengers oyununun yapımcısı olan Square Enix firması Steam üzerinden beta sürücüyü deneyimleyen oyun severlerin 6 milyondan fazla kişi olduğu. Kendi web sitesinde açıklama yapan firma beta sürücüden elde edilen diğer dikkat çekecek istatistikleride paylaştı. Ele aldığı bir diğer konu ise Crystal Dynamics’in 4 Eylül’deki gerçekleşen lansmandan önce planladığı değişikliklerden de bahsetti.

Marvel’s Avengers Oyunu

Square Enix tarafından istatistiklere detaylı bir inceleme yapacak olursak beta oyun oyun severler tarafından 27 milyon saatten fazla oynanmış. Oyun içerisinde 200 milyon Hulk Smash, 300 milyondan fazla düşman yenildi, 175 bin efsanevi donanım bulundu, 22 milyon Hulkbuster çağrıldı, Iron Man ile 3 milyon saat oynandı.

4 Eylül’de oyun piyasasın giriş yapmadan önce oyun üzerinden çalışmalar, iyileştirmeler devam etmektedir. Oyunun PC sürümünde oluşan takılmaları ve gecikmeyi en aza indirmek için çalışmalar yapılıyor. Ve oyun içerisinde bulunan birçok ayara en üst seviye ulaşabilmek için güncellemeler yapılacak.

Oyun Steam platformu üzerinden 289 TL’lik ön sipariş fiyatıyla listeleniyor. Oyun 4 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir