Eylül Ayının Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

Eylül Ayının Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

 Eylül Ayının Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları Açıklandı

Eylül ayının ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunları açıklandı. Sony, kısa süre önce yaptığı bir duyuru ile eylül ayında PlayStation Plus abonelerinin karşılarına çıkacak ücretsiz oyunları açıkladı. Sony’nin açıklamalarına göre eylül ayı için seçilmiş ücretsiz oyunlar, PUBG ve Street Fighter V olarak karşımıza çıkacak.

Sony’nin amacı, oyun severlerin PlayStation oyun konsollarında daha fazla oyun erişimini sağlaması ve oyun konsolunu detaylı bie şekilde kullanabilme deneyimine sahip olması olacak. Bu amaçla oluşturulan PlayStation Plus isimli abonelik servisinin ağustos ayındaki ücretsiz oyunları, son zamanların en yeni ve popüler oyunu Fall Guys: Ultimate Knockout ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered’dı.

Eylül Ayının Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunları

Sony’nin duyurduğu güncel bilgiler arasında, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan oyuncuların, eylül ayında ise günümüzün en sevilen ve popülerliğini koruyan battle royale oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Street Fighter V’i ücretsiz olarak yer aldı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

2017 yılında çıkan ve hala popülerliğini koruyan PUBG, 1 Eylül itibariyle ücretsiz olarak PlayStation Plus aboneleri ile buluşacak. Popüler battle royale oyunları arasında yer alan PUBG’de, 100 oyuncu bir adaya bırakılıyor ve adada hayatta kalan son oyuncu, oyunu kazanmış oluyor.

Street Fighter V

Eylül ayında ücretsiz olacak bir başka oyun ise Street Fighter V olacak. Street Fighter V, içerisinde 40’tan fazla karakter ile dövüş oyunu severlerin karşısına çıkıyor. Street Fighter V, tek başına oynanabildiği gibi çoklu olarak, arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor.

PUBG ve Street Fighter V, 1 Eylül’den 5 Ekim’e kadar PlayStation Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Eylül ayı süresince ücretsiz olarak oyun severlerin karşısına çıkacak olan PUBG, PlayStation mağazasında güncel olarak 134 TL’lik bir etiket taşıyor.  Klasik dövüş oyunu serisinde yer alan Street Fighter V ise PlayStation mağazasında 84 TL ile karşımıza çıkıyor. Sony, oyun severlere toplam değeri 218 TL olan iki oyunu birden ücretsiz bir şekilde sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir