ETS 2 Oyunu İçin Özel Tüyolar

ETS 2 Oyunu İçin Özel Tüyolar

 ETS 2 Oyunu İçin Özel Tüyolar

ETS 2 oyunu için özel tüyolar nelerdir? Tır kullanımı ile uzun yolculuklar yapmayı seven kişilerin keyifli bir şekilde vakit geçireceği Euro Truck Simulator 2 oyunu kendi şirketinizi oluşturup şirketinizi büyütmek adına tırlar satın alıp onları sürecek şoförler tutup kendinizle birlikte şehirlerarası yük taşıma işini yaptırmaktadır.

Gerçekliği ile bilenen Euro Truck Simulator 2 oyunu keyifli bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Oyun oynarken daha iyi bir şekilde oynayabilmek ve daha çok zevk alabilmeniz için bazı tüyolar önereceğim.

ETS 2 Oyunu İçin Özel Tüyolar Nelerdir?

İlk garaj lokasyonunu doğru seçin

Oyuna ilk girişte profil oluşturmayla birlikte garaj seçimi gelmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta garaj olarak tercih edeceğiniz yerin merkezi bir şehirde olması. Bunun nedeni ise merkezi bölgede daha fazla iş imkânı, galeri, servis ve işçi bulma kurumu olmasıdır.

Para biriktirin

Para kazanmak için yük taşımak zorunda olduğunuz gibi gerçekte karşınıza çıkacak olan bankalar oyunda size kredi vermektedir. İlk başlarda kredi çekimi size mutlu etse de zamanla borç batağından olmanıza neden olacaktır. Bu durumla karşı karşıya kalmamak adına biraz zaman harcayarak tek seferlik işleri yaparak kazandığınız paraları biriktirmeniz olacaktır. Her iş sonrası hem tecrübe hem de para kazanımı ile bir zaman sonra daha güçlü ve daha güzel tırlar satın alabilirsiniz.

Yeni garajlar satın alın

Harita da bulunan diğer garajları satın alarak garaj içerisine tuttuğunuz şoförleri koyarak ekstra paralar kazanabilirsiniz.

ETS 2 Oyunu
ETS 2 Oyunu

Şirketinize işçi alın

Oluşturduğunuz şirkete yeni tırlar alarak onları sürecek işçiler alabilirsiniz. Hem sizin yapacağınız işler hem de almış olduğunuz sürücülerin yapacağını işler ile kazancınız artacaktır. Bu durumda şirketinizin büyümesini sağlayacak.

Daha fazla gelir elde etmek için yeteneklerinizi geliştirin

Her yaptığınız teslimat sonrası taşıdığınız yükün yetiştirme zamanı ve hasarına göre puanlar kazanacaksınız. Bu puanlar ile oyunda bulunan yeteneklerini geliştirip yapacağınız işlerin daha farklı ve daha iyi gelirli yükler olmasını sağlayacaksınız.

İş alırken mesafe başına ücrete göre sıralamayı seçin

İş almadan önce karşınıza çıkan pencerede işleri filtreleme şansınız var burada en çok ücreti veren işi seçerek kazancınızı arttırabilirsiniz.

Trafik cezası almaktan kaçının veya cezaları kapatın

Oyunu ya gerçek trafik kurallarına uyarak oynayın ya da hiç böyle bir durumla karşı karşıya kalmadan cezaları kapatın. Trafik cezası almanız kazancınızın düşmesine neden olan bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir