Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

 Epic Games Yaz İndirimleri Başladı: Kaçırmamanız Gereken 10 Oyun

Epic Games yaz indirimleri başladı. Oyun mağazası olan ve bu yıl yaptığı indirimler ve ücretsiz olarak yayınladığı oyunlar ile adından söz ettirmeyi başaran Epic Games Store şimdi de yapmış olduğu yaz indirimlerinin başlamasıyla etkileşim almaya devam ediyor.

Steam ile büyük rekabet içerisinde olan Epic Games yaz indirimleri 23 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan yaz indirimiyle de pek çok oyuna uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Gerçekleşen yaz indirimi ile birlikte alabileceğiniz en iyi 10 oyunu sıraladığımız zaman karşımıza şöyle bir liste çıkabilir. Yapılan Epic Games yaz indirimleri Ubisoft tarafından yayınlanan oyunlarda ciddi derecelerde indirim olduğunu söyleyebiliriz.

Epic Games Yaz İndirimleri

1-Assassin’s Creed® Odyssey: Normal fiyatı 269 TL olarak satılan oyun yaz indirimi ile 88,77 TL fiyatı ile %67’lik indirimi uğramış şekilde satılmakta. Assassin’s Creed serisinin 11. büyük ve toplamda yirmi birinci oyunu olan Assassin’s Creed® Odyssey 2017’de çıkmıştır. Oyun M.Ö. 431 yılında, Atina ve Sparta arasındaki Peloponez Savaşı’nın kurgusal bir tarihini anlatmaktadır.

2-Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege: Normal fiyatı 59 TL olarak satılan oyun yaz indirim ile uğradığı %60’lık indirim sayesinde 23,60 TL’ye alınabiliyor. Nişancı türünde bir oyundur.

3-Far Cry 5: Normal fiyatı 309 TL satılan Far Cry oyunu %85’lik bir indirim ile 46,35 TL gibi bir fiyata alma imkanı sunuyor. Oyunda hikaye Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Montana eyaletinin kurgusal bir bölgesi olan Hope County’de geçiyor. Oynanış savaş ve keşif üzerine yoğunlaşmaktadır. Oyun, dallanma hikayesi ve yan görevler gibi rol yapma oyunlarında bulunan birçok unsura sahiptir.

4-The Crew 2: Normal fiyatı 225 TL olan oyun yaz indirimi ile birlikte uğradığı %75 indirim sayesinde 56,25 TL alınabilir. Yarış oyunu olarak çıkmıştır.

5-This War of Mine: Normal fiyatı 31 TL olan indirim ile birlikte karşımıza 7,75 TL fiyatla çıkıyor. Bosna Savaşı sırasında gerçekleşen Saraybosna Kuşatması’ndan esinlenmiş oyun savaşta hayatta kalma oyunudur.

6-Trials Rising: Normal fiyatı 89 TL olan oyun %70’lik indirim ile 26,70 TL satılıyor. Bir yarış oyunudur.

7-Inside: Normal fiyatı 31 TL olan indirim ile birlikte 10,54 TL’ye satılıyor. İki boyutlu bir bulmaca platform oyunudur.

8-Assassin’s Creed: Origins: Normal fiyatı 269 TL olan %80’lik indirim ile 53,80 TL’ye satılıyor.  Assassin’s Creed serisinin 10. oyunu olan Assassin’s Creed Origins serisi 2017’de yılında çıkmıştır. Oyun Antik Mısır’da geçiyor ve gerçek dünyanın gizli kurgusal tarihini anlatıyor.

9-Anno 2205: Normal fiyatı 179 TL olan oyun yaz indiriminin %75 olarak yapılması sonucu 44,75 TL alınabiliyor. Gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip bir şehir kurma ve ekonomik simülasyon oyunudur.

10-ABZU: Normal fiyatı 31 TL olan oyun %70 indirim ile 9,30 TL satılıyor. Bir macera oyunu olarak yayınlamıştır.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir