Captain Tsubasa Oyunu İçin Online Maç Modu Duyuruldu

Captain Tsubasa Oyunu İçin Online Maç Modu Duyuruldu

 Captain Tsubasa Oyunu İçin Online Maç Modu Duyuruldu

Captain Tsubasa 1981’de Yoichi Takahashi tarafından yaratılmış anime olarak yayınlanan spor türüne farklı bir şekilde yaklaşan Captain Tsubasa’nın oyunu yakın zamanda duyurulmuştu. Öykü de genç yıldız oyuncusu Tsubasa Oozora’nın yaşadıkları anlatılmıştı. World Youth Saga, Road to 2002, Golden 23 ve Kaigai Gekito Hen’in Calcio farklı bölümler ile yayınlanmış olan anime tüm dünya da adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Captain Tsubasa

Oyun hakları Bandai Namco firmasında bulunan Captain Tsubasa oyunu PS4, PC ve Nintendo Switch için çıkacağı açıklandı. Captain Tsubasa: Rise of New Champions adında çıkacak olan oyunda Bandai Namco tarafından yayınlanan video ile oyunda online modun olacağını öğrenmiş olduk. 28 Ağustos 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Yayınlanan videoyu incelediğimiz zaman online modun yanı sıra ikiden fazla oyuncu desteğine yer verildiğini ve seçtiğimiz takımla birlikte yapabileceğimiz takım yönetimi ve özelleştirme gibi özelliklerinde yer aldığını görüyoruz. Akıcı ve güzel deneyim yaşanmasını isteyen oyun firması çizgi filminde olduğu gibi karakterlerin kendine has hareketleri ve şutlarının oyuna birebir yansıtmışlar.

Captain Tsubasa‘da Bulunan 5 Karakter

Tsubasa Ozora: 10 numaralı formayı giyen ve Roberto Hongo tarafından keşfedilen genç yıldız kendine has hareketleri ve gelişmesiyle dünyaca meşhur bir futbolcu olmayı başarır ve hikayenin sonunda Barcelona’da oynamayı sürdürür.

Kojiro Hyuga: Meiwa FC’nin kaptanıdır. Yaşadığı sorunlar nedeniyle karamsar kişiliği vardır. Kaplan Şutu, Neo Kaplan Şutu ve Raiju Şutu gibi kendine has şutları bulunan Kojiro hikayenin sonunda Juventus ve Reggiana’da oynamıştır.

Genzo Wakabayashi: 22 numara formayı giyen kalecidir. Çok az gol yiyen ve taktığı şapka ve tarzıyla dikkat çeken bir kalecidir. En önemli özelliği ceza sahası dışından gol yememesidir.

Taro Misaki: Tsubasa’nın en iyi arkadaşı olan Taro 11 numaralı forma ile oynamaktadır. Tsubasa ile “Altın İkili”yi oluşturan bu karakter hikayenin sonunda Fransa’da top koşturmaktadır.

Jun Misugi: Yaşadığı kalp sorunu ile çok yetenekli olsa da kısa süreler top oynamış olan bu karakter futbolculuğu kadar yaptığı koçlukta da yetenekli olan Misugi taktik okumakta usta olduğu için Kendisine “Futbolun Prensi” denilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir