Battlefield 6 Oyunu İle İlgili Yeni Gelişmeler

Battlefield 6 Oyunu İle İlgili Yeni Gelişmeler

 Battlefield 6 Oyunu İle İlgili Yeni Gelişmeler

Battlefield 6 oyunu ile ilgili gelişmeler haberimizde yer almaktadır. Birçok oyun seven tarafından sevilerek oynanan aksiyon oyunu olan Battlefiled’ın yeni oyun serisi olan Battlefield 6’dan yeni haberler geldi.

EA Games tarafından çıkartılacak olan Battlefield 6’nın oyuncuların huzuruna 2021 yılının sonbaharında sunulması bekleniyor. Bununla birlikte oyunun Battlefiled 3’ten izler taşıyacağı ve PS4 ile Xbox One gibi oyun konsollarında da oynanabileceği son gelen haberler arasında yer almaktadır.

Battlefield 6 Oyunu

Oyun ile ilgili son paylaşılan bilgiler Tom Henderson tarafından paylaşılan Youtube videosun yer almaktadır. Tom Henderson’a göre oyunun Battlefield olarak yayınlanabileceği ve oyunun Battlefield 3’ün devamı niteliğinden olabileceği söylendi. Bununla birlikte son zamanların popüler oyun modu olan Battle Royal oyun içerisinde yer alabileceğidir. Tom Henderson Call of Duty, Battlefield önemli oyun serileri için daha önce birçok bilgi önceden söylemiş ve söyledikleri çoğu oyunlarda karşımıza çıkmıştır.

Birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Battlefield 6 oyunun hangi oyun platformlarında oynanabileceği hakkında kesin bilgi bulunmamaktadır. Çıkan haberlere göre oyunun PS5 ve Series X konsolları oynanmak üzere geliştirildiği ve bununla birlikte PS4 ve Xbox One konsollarından da oynanabileceğidir. Oyun konsollar dışında PC üzerinden de oynanabilmesi adına oyun severlere sunulacaktır.

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve ilk olarak oyun dünyasına Battlefield 1942 ile giren oyun birçok kişinin oyunu severek oynamasıyla birlikte bir oyun serisine dönüştü. İlk oyunda hikaye 2. Dünya Savaşı ve Vietnam Savaşını ele almaktadır. Daha sonra ilk oyunu Battlefield 2, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 ve Battlefield V serileri takip etmiştir. Oyun geliştirildiği ilk günden itibaren tüm platformlar üzerinden oynanabilecek şekilde piyasa sürülmüştür. Son oyun serisi olan Battlefield V 2018 yılında yayınlanmıştır. Tüm Battlefield severler 2021 yılı içerisinde yeni seri olan Battlefield 6’nın çıkmasını heyecanla beklemektedir.

EA Games tarafından geliştirilen Battlefield serisinin son oyunu olacak olan Battlefield 6’nın her platforma uygun şekilde geliştirilip piyasa sürülmesi herkes tarafından oyunu oynanabilir kırmaktadır. Bu durum oyuncular tarafından olumlu şekilde karşılamakta ve oyuncuları memnun etmiş gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir