Apex Legends Steam Platformuna Geliyor

Apex Legends Steam Platformuna Geliyor

 Apex Legends Steam Platformuna Geliyor

Apex Legends steam platformuna geliyor. Geliştiriciliğini Respawn Entertainment stüdyosunun yaptığı popüler hayatta kalma oyunu Apex Legends’ın Steam’e geleceği tarihi sonunda açıkladı. Apex Legends, 4 Kasım tarihinde Sezon 7 ile beraber Steam platformunda oynanmaya hazır olacak. Apex Legends’ı Steam üzerinden oynayan oyunculara da birçok hediye dağıtılacak.

Apex Legends Steam Geliyor

Geçtiğimiz yılın ilk aylarında piyasaya sürülen hayatta kalma oyunu Apex Legends, çok yakın bir tarihte Steam’de yayınlanacak. Dağıtıcı firma olan EA, geçtiğimiz günlerde Steam’le birlikte yapmış olduğu iş birliği ile 4 Kasım’da Steam için çıkacak olan Apex Legends, aynı zamanda 4 Kasım’da Sezon 7’ye de başlayacak.

Oyunun geliştiriciliğini üstlenen stüdyo Respawn Entertainment, Apex Legends’ın Steam’de yayınlanacağını kendi web sitesinde yayınlandığı kısa bir blog yazısı ile açıkladı. Bununla birlikte geliştirici ekip, öncesinde verdiği söz olan Origin’deki tüm ilerlemelerinin ve eşyalarının Steam’e aktarılacağı konusuna da değindi.

Switch Oyuncuları Bekleyecek

Apex Legends’ın oyun yönetmeni Chad Grenier, oyunun Steam’de yayınlanacağını açıklayan blog yazısında Nintendo Switch oyuncularını içeren bir açıklamada bulundu. Geçmiş dönemlerde çıkan söylentiler, Apex Legends’ın içinde bulunduğumuz yıl bitmeden önce Switch platformuna geleceği yönündeydi. Ancak Switch oyuncularının Apex Legends’ı bir süre daha beklemeleri gerekecek.

Yaptığı açıklamalarda kesin bir çıkış tarihi vermeyen Grenier, ilgili konu ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini ve Apex Legends’ın 2021 yılı içinde Switch için oynanabilir duruma geleceğini söyledi. Bu konu ile ilgili gelişmelerin kısa süre içerisinde netlik kazanacağı düşünülüyor.

Apex Legends Steam
Apex Legends Steam

Apex Legends Sezon 7, 4 Kasım’da Başlayacak

Apex Legends’ın yeni sezonu 4 Kasım tarihinde, oyunun Steam’e çıkış yapması ile birlikte başlamış olacak.

Yeni sezonla beraber Horizon adlı yeni bir karakterin de oyuna dahil olması bekleniyor. Ancak yeni karakter ile ilgili resmi bir açıklamanın, Respawn tarafından henüz gelmediğini belirtmekte fayda var.

Hediyeler Kapıda

Apex Legends’a, an itibari ile Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olunabiliyor. Ancak oyunu Steam’den oynayabilmek için ise çıkış yapacağı 4 Kasım tarihini beklemek gerekiyor. Bununla birlikte Respawn, Apex Legends’a Steam üzerinden sahip olan ve oynayan oyun severlere 3 farklı silah süsü hediye edeceklerini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir