Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu

Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu

 Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu

Zenfone modellerine Pokemon Go kurulumu nasıl yapılır? Pokemon çocukluğumuzun en çok sevilen çizgi filmiydi. Artık Pokemon Go oyunu ile telefonlarınızda Pokemon eğlencesi yaşayabilirsiniz.

Pokemon Go oyunu, Pokemon çizgi filmlerini ilgiyle izleyen kişiler tarafından merakla takip edilmektedir. Oyun ilk çıktığı zamanlarda Zenfone modellerine Pokomon Go kurulumu yapılamıyordur. Fakat Almanya’da Google Play Store’a yüklenen oyunun yeni güncellemesi sonucunda artık Zenfone modellerine de kurulum yapılabilmektedir.

Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu Detaylar

Pokemon Go oyunu Asus Zenfone modellerde İntel işletmeciliğinden dolayı desteklenmiyordu. Fakat yeni güncellemeler sayesinde Pokemon Go oyununun kurulumu yapılabilmektedir. Öncelikle olarak oyunu yükleyebilmeniz için APK dosyasını indirmelisiniz.

APK sayfasını indirebilmek için ise Ayarlar menüsünden Güvenlik bölümüne girin ve Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini aktif hale getirin. Böylelikle AKP dosyasının kurulumu başlayacak ve Google hesabınızla giriş yapacaksınız.

Giriş yaptıktan sonra ise Pokemon Go oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu şekilde Zenfone modellere Pokemon Go oyunu yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu
Zenfone Modellerine Pokemon Go Kurulumu

Zenfone’da Pokemon Go Oyunu Nasıl Oynanır?

Pokemon Go oyunu son yıllarda geliştirilmiş bir interaktif oyundur. Sanal gerçeklik ile oyun keyfini arttırmak son yıllarda oldukça popülerdir. Aynı şekilde Pokemon Go oyunu da sanal gerçeklik olarak sunulmuştur.

Pokemon Go oyunun kurulumunu ve indirme işlemini tamamladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Bu oyunun en önemli püf noktası hareket etmektir. Yürüdüğünüzde karşınıza yeni Pokemon karakterleri çıkacak ve onları Pokemon koleksiyonunuza katabileceksiniz. Bu oyunun bir diğer önemli noktası ise oyunun sanal dünya da değil gerçek dünya da oynanıyor olmasıdır.

Yaşadığınız evde, oturduğunuz sokakta, okulda, işte her yerde Pokemonlar ile karşılaşabilirsiniz. Konum bilgileri sayesinde yeni Pokemonlar bulabilirsiniz.

Zenfone modeli telefonlara sahipseniz ve Pokemon Go oyunu yüklemekte sorun yaşıyorsanız bu yazıyı mutlaka takip etmelisiniz. Bu yazıyı takip ederek Zenfone modeli için Pokemon Go oyununu yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir