The Spookening Oyunu

The Spookening Oyunu

 The Spookening Oyunu

The Spookening oyun incelemesi, özellikleri ve tanıtımı. Hero Herman lanetlendi. Laneti ise her gece ölmesi ve korkunç bir hayalet olarak yeniden doğması. Gerçek bedenine tekrar dönebilmek için de diğer kasaba halkını acımasızca korkutarak onların ruhlarını toplamalı.

The Spookening Oyunu Detayları

The Spookening

The Spookening bağımlılık yapan bir tür korkutma oyunu. Oyunda Hero Herman adlı karakter her gün ölmekte ve siz onun hayaletini kontrol etmektesiniz. Diğer kasaba halkını birçok değişik şekilde korkutarak onları öldürmeli ve ruhlarını toplamalısınız. Yeterli seviyede sayıya ulaştığınızda ise bedeninizin bulunduğu yere geri dönmeli ve bedeninize geri dönmek için gerekli olan büyüyü tekrardan yapmalısınız. Bu sayede bir gündüzü daha geçirebileceksiniz. Ama her gece tekrar ölecek ve farklı bölümlerde, farklı zorluklarda ruh avına yeniden çıkacaksınız.

Oyun ne kadar iki boyutlu olsa da bölümlere girerken karşınıza çıkan üç boyutlu kasaba haritası tek kelimeyle çok güzel görünüyor. Ayrıca bölümleri ne kadar küçük bir alanda oynuyor gibi görünseniz de oyunun haritası toplamda 120.000 metrekareden oluşuyor. Yani aslında devasa bir kasabada oynuyorsunuz oyunu. Eğer ki haritayı açar ve bakarsanız siz de görebilirsiniz bunu.

Ayrıca The Spookening’de her bölümde karşınıza çok farklı şeyler çıkıyor. İlk bölüm gayet basit iken ilerleyen bölümlerde karşınıza çıkan şeytanlar, ruhlar ve birbirinden kötü diğer yaratıklar bölümleri zamanında tamamlamanızı bir hayli zorlaştırıyor. Bölümleri kolaylaştırmak amacıyla oyuna bazı geliştirmeler eklenmiş. Bölüm sonunda kazandığınız puanlar ile ışınlanma, hızlı koşma gibi birtakım özelliklerinizi açabiliyorsunuz.

The Spookening APK indir

Oyunun kötü yanlarından birisi ise kısa sürüyor olması. Oyunda toplamda tamamlanmayı bekleyen 20 tane gece var ve bunların da üç farklı zorluk seviyesi var. Yani toplamda 60 seviye diyebiliriz fakat aslında tam olarak 20. The Spookening gayet eğlenceli bir oyun mutlaka denemenizi, oynamanızı tavsiye ederiz.

The Spookening APK indir için bu linke tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir