Sonic Dash APK İndir ve Oyna

Sonic Dash APK İndir ve Oyna

 Sonic Dash APK İndir ve Oyna

Sonic Dash APK indir ve çizgi film karakteri ile yarış oyunu oyna. Android ve iOS oyunu, mükemmel bir oyun deneyimini bizlere ve çocuklarımıza sunuyor. Gençlik yıllarımızda en çok sevilen çizgi film kahramanlarından birisi olan Super Sonic ile birlikte hazırlanmış olan ve herkesin ilgisini çekmeyi başaran oyunlardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bildiğimiz gibi zaman içerisinde bu anlamda hızlı gelişmeler meydana geliyor ve bu gelişmelerin ortaya çıkardığı sonuçlarda da hatırı sayılır bir kitle artışı söz konusu da diyebilmek mümkün.

Sonic Dash APK indir

Sonic, bu oyunumuzda yine şimşek hızını kullanarak görevlerde sizlerin yardımını bekliyor. Sonic ile uzun bir yolda koşmaya başlıyoruz. Oyun her ne kadar Subway Surfers benzeri bir mobil oyun deneyimini bizlere sunuyor gibi görünse de durum bundan biraz daha farklı. Super Sonic ile çizgi filmlerde olduğu gibi çok daha hızlı bir şekilde hareket ederek görevlerimizi tamamlama amacı içerisine giriyoruz ve bu süreç içerisinde çeşitli engeller ile de karşılaşacağımız aşikar. Engeller ya da oyunun puan toplama kavramı benzerlik gösteriyor. En büyük iki farktan birisi karakterimizin farklı olması ve çok daha hızlı bir şekilde ilerlememiz gerektiği. Bu da deneyimi farklılaştıran unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Sonic Dash oyunu içerisinde kullanılan grafikler de oldukça hoşuma gitti. SEGA şirketinin efsane oyunlarından birisidir ve vakti zamanında atari üzerinde de oyunlarını oynadığımı hatırlıyorum. Kısacası mükemmel bir deneyimin mükemmel ötesi ürünlerinden birisi olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Zaman içerisinde çok daha hızlı bir şekilde gelişen ve kendini kanıtlayan mobil oyun deneyimlerinden birisi olarak dikkat çekecek. Oyun içerisinde ne kadar puan toplarsak zaman içerisinde karakterimizi daha hızlı bir hale getirmek bir o kadar daha kolay olacak. Bu da aslında tamamı ile oyun içerisindeki performansımız ile alakalı bir durum. Benim çok hoşuma giden bir oyun olmuş. Yani denenmesi gerekiyor diyebilirim.

Zor bir oyun olacak ancak kısa zaman içerisinde tüm ihtiyaçlarınıza da yanıt verebilecek kadar etkin bir oyun deneyimi de sizleri bekliyor olacak. Sonic Dash APK indir ve keyfi yaşa. İyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir