Sinir Bozan Android Oyunları

Sinir Bozan Android Oyunları

 Sinir Bozan Android Oyunları

Sinir bozan Android oyunları hangileridir? Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte internet üzerinden de çok ciddi anlamda araştırması yapılan konulardan birisi olan sinir bozan Android oyunları ile alakalı olarak bir derleme yaptık ve sizlere bu anlamda öneriler sunmak istiyoruz. Öyle ya, ülkemizde macera arayan insanlar için bu tarz seçenekleri araştırmak çok da ciddi bir sorun ya da engel teşkil etmiyor. Bundan bir süre öncesinde ciddi anlamda ön plana çıkan ve insanların sinirleri üzerinde de ciddi bir şekilde tahribat yaratan Flappy Bird sonrasında bazı geliştiriciler macera arayan insanlar için çok daha yeni seçenekler sunma yoluna gitti ki bizlerde macera arayanlar için bu anlamda bir derleme yapmazsak olmaz diye düşünmedik değil.

Sinir Bozan Android Oyunları Listemiz

Çıldırtan Android oyunları kategorisi içerisinde inceleyebileceğimiz birçok farklı oyun zaman içerisinde internet üzerinde yayınlandı ki bizlerde bu seçenekleri sizlere önerebilmek amacı ile ciddi bir araştırma süreci içerisine de girdik aslında. Oyunların isimleri de muhakkak ki sizlere tanıdık gelecektir ve detayları çok daha net bir şekilde anlama şansına sahip olabileceksiniz. Ancak günümüzde özellikle beklentileri karşılayacak yeni seçenekler üzerinde duran oyun yazılımcıları, gelecek süreçte insanları gerçekten sinirden deli edecek oyun modelleri geliştirecek gibi de görünüyor diyebiliriz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu deli eden oyunların listesi ile alakalı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

The Impossible Game

Super Hexagon

Pixel Dungeon

Boson X

Don’t Look Back

İsimli oyunlar, kısa zaman içerisinde internet üzerindeki yorumlar da incelendiği zaman insanlara telefon parçalatacak kadar sinirleri zorlayan oyun modelleri arasında da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Görsel anlamda da çok fazla üzerine düşülen oyunlar değiller ancak zaman içerisinde ulaştıkları kitle, oyunları bu anlamda popüler kılan unsurların başında geliyor demek de yanlış olmaz. Sinir olmak istiyor ve macera arıyor iseniz bu oyunları mutlak surette denemeniz sizler adına iyi olacaktır.

Sizlerinde oynadığı ve çok sinir olduğu oyunların listesini sinir bozan Android oyunları konumuzun altına yorum olarak bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir