Riptide GP Renegade APK İndir ve Oyna

Riptide GP Renegade APK İndir ve Oyna

 Riptide GP Renegade APK İndir ve Oyna

Riptide GP Renegade APK indir ve yarış oyunu keyfi yaşa. Yarış tutkuları için son derece farklı bir deneyim sunmasını ümit ettiğimiz ve kalitesi ile herkesi etkisi altına alan son dönemlerin en ilgi çekici oyunlarından birisi olan Riptide GP Renegade Android oyunu ile alakalı olarak bir inceleme yapacak ve oyunu çok daha yakından tanıma şansına da sahip olacağız. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde mobil oyunlara karşı olan ilginin çok ciddi bir şekilde artması bu anlamda bizlere yaratıcı seçenekler sundu. Bu oyun konsepti ile de çok ciddi bir şekilde farkını ortaya koyduğu gibi aynı zamanda grafiksel anlamda da sizlere istediğinizi veriyor. Tam bir uzay yarışı deneyimini sizlere sunacak bu oyun aynı zamanda ücretli olarak sunulan da bir oyun.

Riptide GP Renegade APK indir

Oyun resminden de anlayabileceğiniz üzere uzay çağında geçen ve o dönemin araç sistemleri ön görülerek hazırlanmış olan mükemmel ötesi bir kurguya sahip mobil oyun modellerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Riptide isminin dünya genelinde çok ciddi bir kitle tarafından tercih edilmesi önemli. Bu oyunu Google Play Store üzerinden 3 dolar yani 22 TL gibi bir ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor.

Riptide GP Renegade

Oyun içerisinde sizlere kolaydan başlayarak zora doğru giden görevler veriliyor ve bu görevler kısa bir zaman dilimi içerisinde eski bölümlere nazaran sürekli çok daha fazla zor hale gelecek diyebiliriz. Türkiye genelinde de sevilen bir oyun. TRON Efsanesi filminin bir türevi olarak niteleyebiliriz sanırım bu oyunu.

Riptide GP Renegade oyunun Türkçe dil seçeneği olmadığını da ek olarak söylememiz gerekiyor. Oyun içerisinde yer alan direktifleri anlamakta biraz zorlanacağını net olarak söyleyebilirim sizlere ancak yine de denemeniz gereken bir oyun diyebiliriz.

Dolar kurundan dolayı 20 – 25 TL arasında seyir eden bu oyuna vereceğiniz bu miktarın karşılığını rahatça alabileceğinizden eminiz. Biz çok eğlendik sizlere de iyi oyunlar, iyi eğlenceler dileriz.

Riptide GP Renegade Google Play Store linki için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir