PUBG Paramo Haritasının Özellikleri

PUBG Paramo Haritasının Özellikleri

 PUBG Paramo Haritasının Özellikleri

PUBG Paramo haritasının özellikleri nelerdir? Son dönemin en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG, yeni haritasını resmi olarak duyurdu. Tamamen dinamik bir şekilde tasarlanan ve PUBG Paramo ismi verilen harita sayesinde oyun severler, oldukça farklı olasılıkların içerisinde birbiri ile mücadele edecek. Dilerseniz, tanıtımı yapılan ve bir anda oyun dünyasının gündemine gelen yeni haritayı gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

PUBG Paramo Haritasının Özellikleri Nelerdir?

PUBG tarafından resmi Twitter hesabında tanıtımı yapılan yeni harita PUBG Paramo özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Tamamen dinamik bir yapıya sahip olan yeni harita içerisinde binlerce farklı olasılık bulunacak. Oyun severler her maç değişecek olasılıklar ile birlikte hayatta kalan son kişi olmaya çalışacak.

Yanardağın aktif olarak rol oynayacağı harita da aynı zamanda değişken hava koşulları da bulunacak. Oyun severler, değişken hava koşulları içerisinde başarılı olabilmek için farklı taktikler geliştirmek zorunda kalacak.

Her ne kadar resmi harita sosyal medya üzerinden tanıtılmış olsa da yapımcı şirket harita ile ilgili diğer önemli detayları henüz paylaşmadı. İlerleyen günler içerisinde oyun severlere sunulacak haritanın içeriği ise şimdiden oldukça merak konusu oldu. Peki, PUBG Paramo haritası ne zaman yayınlanacak?

PUBG Paramo Haritası Ne Zaman Yayınlanacak?

PUBG tarafından tanıtımı yapılan yeni harita PUBG Paramo, ilk olarak 21 Ekim tarihinde bilgisayar kullanıcıları için yayınlanacak. Yeni haritanın konsollara geliş tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

PUBG Paramo
PUBG Paramo

PUBG Fiyatı Ne Kadar?

Günümüzün en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. İşte, söz konusu oyunun resmi satış fiyatları;

  • PUBG + PC: 87 TL
  • PUBG + PlayStation 4:219 TL
  • PUBG + Xbox One: 50 TL/ Xbox Game Pass abonelerine tamamen ücretsiz.
  • PUBG Mobile + Android: Ücretsiz
  • PUBG Mobile + İOS: Ücretsiz

Yukarıda yer alan fiyatlar oyunun resmi satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlara ek olarak oyun severler, Survivor Pass eklentisini de satın alarak çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilir. Tüm bunlara ek olarak kullanıcılar, oyun içerisinde yer alan sanal para birimlerini de satın alarak karakterlerini kolaylıkla geliştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir