Pokemon GO APK İndir ve Oyna

Pokemon GO APK İndir ve Oyna

 Pokemon GO APK İndir ve Oyna

Pokemon GO APK indir ve efsane çizgi film Pokemon oyunu oyna. Dünyayı çok ciddi bir şekilde kasıp kavuran ve günümüzde en çok indirilen mobil oyun modellerinden birisi olarak dikkat çeken Pokemon GO Android oyunu ile alakalı olarak incelememizi siz değerli okuyucularımıza yapacak ve oyunu çoık daha yakından tanıyacağız. Türkiye’de özellikle mobil oyun sistemlerinin gelişmesi ve ilgi görmesi ile birlikte insanlar çok daha araştırmacı ve uygulamacı bir kimliğe büründüler ki son dönemlerde de özellikle bu oyun ile birlikte insanlara sunulan seçeneklerin kalitesi de ciddi anlamda kendisini gösterdi. Bizlerde her zaman olduğu gibi sizlere APK indirme seçeneğini sunma yoluna gidiyoruz. Şimdi oyunumuzu biraz daha derinlemesine bir şekilde inceleme yoluna gidelim.

Pokemon GO APK indir

Bundan yıllar yıllar öncesinde dünyanın en çok izlenen çizgi filmlerinden birisi olan ve zaman içerisinde ülkemizde yayından kaldırılan bu mükemmel çizgi film, uzun bir aradan sonra mobil oyun modeli ile karşımıza çıkıyor ve üstelik bu mobil oyunu tamamen alışılmış dışı seçenekleri sizlere sunuyor. Genel olarak baktığımız zaman durağan olarak oynadığınız oyunlardan ziyade Pokemon GO sizlere hareketli bir şekilde tıpkı çizgi filmde olduğu gibi Pokemon arama şansı sunuyor. Kısacası gerçek bir harita üzerinde kendi konumunuzu görecek ve bu konum üzerinde hareket ederek sizlere hedef olarak gösterilen Pokemon noktalarına gideceksiniz. Pokemon avınız bu dakika itibari ile resmi olarak başlayacak.

Pokemon GO

Tamamen gerçek oyuncular ile oynadığınız bu oyun içerisinde ne kadar çok Pokemon sahibi olursanız zaman içerisinde rakiplerinize karşı bir adım daha önde olma şansına sahip olacak ve bununla birlikte oyun içerisindeki kademenizi çok daha hızlı bir şekilde yükseltebilme şansına sahip olabileceğinizi de kesinlikle unutmayın.

Oyun şu an dünya genelinde sadece APK olarak indirip kurulduğundan dolayı her ne olursa olsun normal bir kurulum söz konusu değildir ve bu oyunun henüz TÜRKÇE dil seçeneği söz konusu olmadığından dolayı biraz üzerinde durmanız ve deneme yapmanız gerekecektir.

Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir