GTA Chinatown Wars APK İndir ve Oyna

GTA Chinatown Wars APK İndir ve Oyna

 GTA Chinatown Wars APK İndir ve Oyna

GTA Chinatown Wars APK indir ve telefonunuzda GTA oyun keyfi yaşayın. GTA ruhunu önceki oyunlardan birebir taşıyan, ancak oynanış ve görünüşünün çoğunu GTA I ve ll’den almış bir Rockstar oyunu düşünün. Hatta oyunun geçtiği şehir de GTA IV’ü oynayanların görür görmez tanıyacağı Liberty City olsun. İşin içine bir de tuz biber olarak Çin mafyası eklenmiş olsun. İşte bu formülün açılımına Chinatown Wars diyoruz. Güzel yanı, kes/yapıştır gibi görünen bu formülün gerçekten çok başarılı bir şekilde tutmuş olması.

GTA Chinatown Wars APK indir

Liberty City maceranızı bu kez Niko Bellic’in adımlarıyla ve ihtiraslarıyla değil, Hong Kong’dan babasının intikamını almak için gelmiş, ancak daha şehre adımını atar atmaz belaya bulaşmış Huang Lee’yle yaşayacaksınız. İlk başlarda amcanızın emirlerini yerine getiren, ufak tefek işler yapan biriyken zamanla işleri büyüteceksiniz. Siz suç kariyerinizde ilerlerken Liberty City polis teşkilatı da boş durmuyor. Çoğu suça pek aldırmasalar da büyük çaplı bir suça tanıklık ederlerse derhal peşinize düşüyorlar.

GTA Chinatown Wars

Daha önceki GTA’larda olmayan “saf dışı bırakma” olayının tadı da genelde polis kovalamacası başladığında damağınızda kalıyor. Artık polislerle kovalamaca yaşarken bir şekilde peşinizdeki polis arabalarını saf dışı bırakabilirseniz aranma seviyenizi düşürebilirsiniz. Zaten bunu fark ettiğiniz anda asıl amaç polislerden kurtulmak oluyor ki bu da genelde filmlere taş çıkartacak kovalamaca sahneleri yaşamanızı sağlıyor.

Arabalara düz kontak yaptırmaya çalışmaktan çöplerin arasına gizlenmiş silahları bulmaya kadar çeşit çeşit mini oyun var. Bunun yanında Liberty’nin ne kadar büyük ve açık uçlu bir şehir olduğunu da hatırlarsanız oyundan sıkılmanızın pek mümkün olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Olur da ana hikayeden sıkılırsanız bile her zaman için kendinize bir araba bulup amaçsızca şehirde turlama şansınız var. Bir yandan da radyo istasyonlarını kurcalamayı ihmal etmeyin, özellikle de Anvil’i öneririm.

GTA Chinatown Wars Hayatta Kalma Rehberi

Taksi, polis arabası, ambulans gibi araçları çalarak bu araçlarla yapacağınız özel görevlerden güzel miktarda para kazanabilirsiniz. Polis arabalarına çarpmamak sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Çarptığınız anda işi gücü bırakıp peşinize düşüyorlar çünkü.

GTA Chinatown Wars Oyunu

Oldu da bir şekilde polis peşinize düştü, kurtulmak için yapabileceğiniz üç şey var. Birincisi polis arabalarını saf dışı etmek. İkincisi izinizi kaybettirip ortalık sakinleşene kadar kuytu bir köşede beklemek. Üçüncüsü ise Pay n’Spray mekanına giderek arabanızı boyatmak. En eğlencelisinin hangisi olduğunu söylemeye gerek var mı? -GPS ınize sıklıkla göz atın. Yolunuzu en kısa şekilde çizeceğinden, özellikle acil görevlerde inanılmaz işe yarıyor.

Eğer üzerinde kırmızı bir işaret olan araçlara rastlarsanız bunları ele geçirip Safe House götürmeye çalışın, içinden yüklü miktarda silah ya da ilaç çıkabilir. GTA Chinatown Wars APK indir işlemi ile sorunsuz oyun keyfi yaşayın.

GTA Chinatown Wars APK indir ve eğlenceli oynayın. Oyunun Google Play Store linki için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir