Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında

Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında

 Genshin Impact iOS ve Android İçin Yayında

Genshin Impact iOS ve Android için yayında. miHoYo, 10 milyonun üzerinde ön kayıt yapılan RPG oyunu Genshin Impact’ı yayınladı geçtiğimiz günlerde yayınladı. Oyun severlerin iOS ve Android ile birlikte PC ve PlayStation 4’te de ücretsiz olarak oynayabilecekleri Genshin Impact, Tevyat isimli fantastik bir dünyada ilerliyor.

Açık dünya RPG oyun kategorisinde bizlerle buluşan Genshin Impact, uzunca bir süredir ülkemizde de oyun severler tarafından yakından takip edilen oyunlar arasında yer alıyordu.

iOS ve Android sürümleriyle birlikte PlayStation 4 ve PC için de yayınlanan Genshin Impact, artık tüm oyun severler tarafından deneyimlenebilecek.

Genshin Impact Genel Bakış

Etkileyici bir deneyim sunan, oyun içerisinde anime karakterleri barındırıyor

Oyuna baktığımız zaman tüm detayların ne ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü görüyoruz. Oyun içerisinde nehirlerde yüzebiliyor, dağlara tırmanabiliyorsunuz. Bununla birlikte, Tevyat isimli bölgenin eşsiz doğasıyla da karşılaşıyorsunuz. 

Tevyat, oyun içerisinde oldukça geniş bir bölge olarak yer alıyor. Oyuncuların karşısına iki bölge halinde çıkacak Tevyat, Mondstadt ve Liyue Limanı isimli bu bölgelere ayrılıyor. Bu bölgeler, kendilerine özgü kültürleriyle, canavarlarıyla, hikayeleriyle ve gizemleriyle sizleri karşılıyor.

Oyun severler, bu iki bölgede yapacakları keşiflerle karakterlerini geliştirmek adına eğlenceli ve bir o kadar macera dolu deneyimler yaşayacak.

Genshin Impact
Genshin Impact

Geliştirici ekibin yaptığı açıklamalara göre, Tevyat’ın ilerleyen dönemlerde daha da genişleyerek oyun severler için farklı bölgeler oluşturacaklarını söyleyebiliriz.

Oyun içerisinde bulunan 20’yi aşkın karakterle savaş yeteneklerinizi geliştirebilmek için Mondstadt ve Liyue Limanı’ndaki toprakları karış karış gezmeniz, gerekecek. Bununla beraber, diğer oyuncularla yapacağınız ortaklıklarla farklı deneyimler yakalama imkanına sahip olacaksınız.

Ücretsiz Olarak Yayında

miHoYo tarafından geliştirilen oyun, tüm oyun platformlarında ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz. Ancak oyun içerisinde satın alımlar da yer alıyor. Oyun içi satın alımlarla birlikte karakterlerin etkilenip etkilemeyeceği ya da oyunda bir avantaj sunup sunmadığı ise henüz net olarak bilinmiyor.

Oyunun mobil sürümlerinin hem Android hem de iOS platformlarında geniş bir depolama alanına gereksinim duyduğunu da belirtmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir