Catapult King APK İndir ve Oyna

Catapult King APK İndir ve Oyna

 Catapult King APK İndir ve Oyna

Catapult King APK indir ve keyifli zaman geçir. Android oyuncularının merakla beklediği iOS oyunu Catapult King oyun incelemesiyle karşınızdayız. iOS’da bulunan ve Android için de çıkan oyun kısa sürede en çok beğenilen oyunlardan birisi oldu. Oyun hepimizin bildiği ve bir dönem oynadığı Angry Birds tarzında bir oyun. Artısı ise oyunumuzun 3 boyutlu olması.

Catapult King APK indir

Catapult King’de amaç mancınık yardımıyla bölümde bulunan tüm askerleri yok etmek. Bölümlerde zorluk derecesine göre farklı sayıda ve farklı çeşitlerde toplar mevcut. Öncelikle topları değerlendirecek olursak 4 farklı çeşit top var. Bunlar yine bölümlere göre farklı çeşit ve sayıda verilerek oyuna başlıyoruz. Normal top, ağır top, patlayan top ve parçalanan top olmak üzere 4 çeşit top mevcut. Ağır top taştan duvarları parçalarken normale göre katkı sağlıyor. Patlayan topu gönderdiğinizde ekrana tekrar dokunduğumuz zaman patlıyor. Son olarak parçalı top ise yine topu gönderdikten sonra 2. tıklayışımızda 3 parçaya bölünüyor ve her parça disk şeklindeki dişlilere dönüşüyor.

Catapult King ios indir

Seçenekler bunlarla da sınırlı değil. Bölüm geçtiğimiz zaman kazandığımız iksirler farklı saldırı teknikleri kullanmamızı sağlıyor. İksirlerle yapabildiklerimizi ise şu şekilde sıralayabiliriz; ilk iksir tam olarak topun nereye ulaşacağını gösteriyor. İkinci seçeneğimiz fırtına bombası; bu bombayı kullandığımızda ekrana tekrar dokunmamızla beraber top yere düşüyor ve rüzgardan hortum oluşturuyor.

Üçüncü seçeneğimiz meteor saldırısı; aynı şekilde tekrar dokunmayla beraber topun düştüğü bölgede, geniş bir alanda mavi meteor saldırısı oluşuyor. Dördüncü seçeneğimiz deprem saldırısı; top giderken tıkladığımız zaman top yere düşüyor ve o bölgede deprem meydana getiriyor. Bu özel toplar bazı bölümleri çok daha kolay geçmemize yardımcı oluyor. Bunların haricinde oyunda farklı bölümlerde ortaya çıkan bir ejderha bulunuyor. Topla ejderhayı vurduğumuz zaman ejderha alev saldırısıyla kaleyi yıkmamıza yardımcı oluyor.

Catapult King APK indir

Catapult King gerek 3D olmasıyla gerek farklı özellikteki toplarla gayet başarılı bir çalışma haline gelmiş. Şu an için oyunda 96 bölüm bulunmakta ve yakında bölümler için güncelleme geleceğinin de bilgisi verilmekte. Başından ayrılmadan oynamak isteyeceğiniz bu oyunla keyifli saatler sizi bekliyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri oyunumuzla baş başa bırakıyoruz.

Google Play Store oyun linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.catapultkingfree.android.row&hl=tr&gl=US

App Store oyun linki: https://apps.apple.com/tr/app/catapult-king/id497936366?l=tr

İyi oyunlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir