Android Oyun Uygulamaları Ücretsiz

Android Oyun Uygulamaları Ücretsiz

 Android Oyun Uygulamaları Ücretsiz

Android oyun uygulamaları birçok takipçisini sevindirecek haberi verdi. Toplam fiyatı 165 TL olan yedi android oyun ücretsiz olacak bu süreyse maalesef kısa sürecek. Yazımızda bu oyunlar hakkında ve fiyatlarını sizlerle paylaşacağız.

Günümüzde artık herkesin elinde bir akıllı telefon bulunmaktadır. Bu teknolojiyle beraber artık insanlar yalnızlığa gömülmektedir. İnsanlar artık zamanlarını sanal dünyada harcayarak geçirmektedir. Oyun oynayarak, sosyal medyada gezinerek zamanlarını değerlendiriyorlar. Bu yazımızda oyun oynayan ve tutkunları olanlar için.

Kısa sürecek 7 android oyun ve uygulaması şunlardır;

1-Sword Warriors Premium ; Heroes Fight

İnternete bağlı olmadan oynayabileceğiz bir oyundur. Kısa süreliğine ücretsiz olduğu için bu oyunu değerlendirebilirsiniz. Keyifli bir zaman istiyorsanız kaçırmayınız.

Kategoriaksiyon
Normal fiyatı11,99 TL
Ücretsiz süresi3 gün

2- Small Living World Unlocked

Android oyun uygulamada bir diğer oyunumuzda oyuncularını heyecanlandıracak bir oyundur. Oyun oynarken heyecan arıyorsanız tam sizin için tasarlanmış bir oyun.

Kategorisimülasyon
Normal fiyatı26.99 TL
Ücretsiz süresi1 gün
Android Oyun Uygulamaları
Android Oyun Uygulamaları

3-Ip Subnetting Practice

Ağ bilgisi hakkında bilgilenebileceğiniz ve eğleneceğiz bir oyun istiyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

KategoriAraçlar
Normal fiyatı16,99 TL
Ücretsiz süresi3 gün

4-Triple Fantasy Premium

Güzel ve keyifli bir zaman geçirmek için ideal bir oyundur. Kartlı oyunları seviyorsanız bu oyun ücretsizken deneyebilirsiniz.

Kategorikağıt
Normal fiyat30.99 TL
Ücretsiz süresi7 gün

5- Song Engineer

Müzik severler için muhteşem bir uygulamadır. Kendi isteğinize göre sıralayıp oluşturabileceğiniz ve pratik yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanmalısınız.

KategoriMüzik ses
Normal fiyat41,99 TL
Ücretsiz süresi7 gün

6- Meeting Notes Taker

Android oyun uygulamaları günlük hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar da mevcuttur. Yorucu bir gün de elbette her şeyi aklımızda tutamayabiliriz. Bunun için küçük hatırlatıcı notlar alarak kendinize bir iyilik yapmış olursunuz. Tam size yardımcı olacak bir uygulamadır diyebiliriz.

Kategoriverimlilik
Normal fiyat18.99 TL
Ücretsiz süresi3 gün

7- Subnet Calculator

Android oyun uygulamalarında bir önemli uygulama  da subnet calculatordur. İşletme sahibiyseniz işinize yarayabilecek  özel bir hesap makinesidir. Sizlere işletmenizde yardımcı olacak bir uygulamadır.

KategoriAraçlar
Normal fiyat16,99 TL
Ücretsiz süresi3 saat

Android oyun uygulamaları ücretsiz olduğu bu dönemlerde kullanabilirsiniz. Her biri hem işinize yarayabilecek hem de eğlendirecek etkileyici  uygulamadır. Google play store den indirip kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir