‎The Sims FreePlay APK İndir ve Oyna

‎The Sims FreePlay APK İndir ve Oyna

 ‎The Sims FreePlay APK İndir ve Oyna

The Sims FreePlay APK indir ve simülasyon oyunu oyna. The Sims Freeplay oyunu, dünyanın en çok kullanılan ve en çok beğenilen bilgisayar oyununun mobil platforma aktarılmış hali olarak dikkat çeken oyunlardan birisidir. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan ELECTRONIC ARTS şirketinin mobil platform için hazırlamış olduğu mükemmel ötesi bir oyun.

Oyunumuz birçok kişinin de bildiği üzere sosyal yaşantı üzerine kurulmuş olan oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Kısa bir zaman dilimi içerisinde bilgisayar platformları için yeni seriler geliştiriliyor ve mobil sistemler için de oyun üzerinde yepyeni güncellemeler gelmeye de devam ediyor. Oyunumuzun kalitesi zaman içerisinde kendini belli ediyor. Kendimize bir karakter seçiyoruz ve yaşamaya başlıyoruz. Bu karakterimiz acıkıyor, uyuyor, aşık oluyor, okula gidiyor ve hatta çocuk dahi yapıyor. Kısacası normal bir yaşantının sanal ortama aktarılmış halini düşünün. Bu deneyimi en iyi şekilde yaşamak ve kendi yaşantınızı daha kaliteli bir şekilde mobil oyun ortamına taşıyorsunuz. O kadar kaliteli ve o kadar etkileyici bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

The Sims FreePlay APK indir

Genç yaşlardan itibaren başlıyoruz ve zaman ilerledikçe evleniyoruz. Evlendikten sonra sosyal bir yaşantımız, işimiz oluyor. Para kazanıyoruz ve yaşam standartlarımızı çok daha yüksek bir hale getiriyoruz. Zaman içerisinde çocuklarımız oluyor ve onların da rahat bir yaşam sürebilmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Oyunda kazanacağımız paraların kalitesi zaman içerisinde işlerimize göre artacak. Nitekim gerçekteki gibi zor bir yaşantı yok ancak her ne olursa olsun gerçekteki imkanların birebir oyun ortamına bir simülasyon oyunu olarak taşınması bizlere mükemmel bir seçenek sunuyor. EA Games şirketinin bu anlamdaki yatırımlarının çok daha ileri seviyelere ulaşmasını temenni ettiğimi de söylemem gerekiyor.

The Sims FreePlay APK

Türkçe dil seçeneğimiz ne yazık ki yok ve bu oyunda dil seçeneği önemli bir detay. Bu yüzden indirmek ve oynamak tamamen sizlerin inisiyatifi dahilinde olacak olan seçenekler olarak dikkat çekiyor. Ben çok beğenerek oynadım ve hala telefonumdan kaldırmadım. Sizlere de bu eşsiz deneyimi tavsiye ediyorum. ‎The Sims FreePlay APK indir ve kaliteli zaman geçirin.

Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.simsfreeplay_row&hl=tr&gl=US

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir