Yeni Xbox Fiyatı Belli Oldu

Yeni Xbox Fiyatı Belli Oldu

 Yeni Xbox Fiyatı Belli Oldu

Yeni Xbox fiyatı belli oldu. Son dönemlerde farklı firmalar, çeşitli lansmanlar ve tanıtım etkinlikleri yaparak yeni teknolojilerle tanışmamıza katkı sağladı. Bir süredir, oldukça fazla konuşulan yeni nesil konsollar ile ilgili belirsiz haberler yayılmaya devam ederken, NVIDIA resmi olarak RTX 3000 ekran kartı serisini 1 Eylül tarihinde tanıttı. Bu gelişme ile konsollar merak içinde beklenirken, Microsoft da Xbox Series S hakkında fiyat bilgisi verdi.

Yeni Xbox Fiyatı Belli Oldu İşte Detaylar

Oyuncuların Yeni Konsollardan Beklentileri

Günümüze kadarki çıkan haberler ve atılan iddialar dışında, uzun süredir Microsoft cephesinde geri düşen ve düşük bir donanım barındıran yeni nesil konsol, Series S fiyatı açıklandı. Konsolun şimdilik teknik özellikleri net olarak bilinmiyor. Ancak çıkış fiyatı 299 dolar olarak belirlendi. Türkiye’deki giriş fiyatının ise ne kadar olacağı, Microsoft tarafından henüz netlik kazanmadı.

Xbox Series X’ten Daha Hızlı

Birtakım iddialarla, konsolun,4 TFLOPs gücünde olacağı ileri sürülürken, 10 GB GDDR6 bellek teknolojisi ve Xbox Series X’in de sahip olduğu hızlı NVMe SSD‘nin, Series S’te de yer alacağı söyleniyor.

Belirttiğimiz bilgiler, iddialar üzerindeyken şimdilik Microsoft tarafından açıklanan herhangi resmi bir bilgi açıklanmadı.

Toplam 1 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir