Türk oyuncu XANTARES çarpıcı açıklamalarda bulundu

Türk oyuncu XANTARES çarpıcı açıklamalarda bulundu

 Türk oyuncu XANTARES çarpıcı açıklamalarda bulundu

BIG takımında profesyonel oyuncu olarak oynayan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, Space Soldiers’te oynadığı dönemler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere XANTARES’in yaptığı açıklamalar hakkında bilgi vereceğiz.

Yüksek derecede performans gösterip HLTV sıralamasında birinci sıraya yükselen Türk E-Spor oyuncusu XANTARES, Space soldiers takımı dağıldıktan sonra Alman menşeli BIG takımına transfer oldu. Geçtiğimiz günlerde de Space Soldiers takımında oynarken yaşadığı bazı sıkıntıları paylaştı.

XANTARES’in yaptığı çarpıcı açıklamalar dikkat çekti

xantares

Space Soldiers takımında oynarken karşısına gelen dünyaca ünlü takımları bir bir yenmelerine rağmen, yendikleri takımlardan daha az kazandıklarını belirtti. Bu imkansızlıklara karşın da motivasyonlarını yüksek tutarak rakipleri bir bir elediklerine de vurgu yaptı. İşte XANTARES’in bu konu hakkında ki açıklamaları;

Türkiye’de oynadığımız zamanlarda, bir ileri beş geri gidiyorduk. Bu durum biraz can sıkıyordu. Türkiye’de oynadığımız için doğru düzgün bir miktar kazanamıyorduk, Almanya’da Euro almak varken Türkiye’de Türk Lirası üzerinden çalışıyorduk. Oynadığımız rakiplerin kazançlarını da biliyorduk. Onların dışarı çıkıp yemek yediği parayı biz bir ayda kazanıyorduk ve üzerine bu adamları yeniyorduk. Bu insana biraz dokunuyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir