Team Liquid, BBL Esports takımını mağlup etti

Team Liquid, BBL Esports takımını mağlup etti

 Team Liquid, BBL Esports takımını mağlup etti

Team Liquid, BBL Esports takımını mağlup etti. Türkiye’den çıkan en iyi valorant e-spor takımlarından birisi olan BBL Esports, Allied Esports Odyssey turnuvasında ilk içi maçı gayet iyi geçirmişti. Ninjas in Pyjamas ve G2 Esports takımlarıyla oynayan BBL Esports’un üçüncü rakibi Team Liquid olarak belirlendi.

İlk haritayı ülkemizi temsil eden BBL Esports takımı seçti ve Haven haritasında oyun başladı. Maça hücum tarafında başlayan BBL Esports, 4-2 önde giderken, Team Liquid roundları bir bir kazanarak ilk yarıyı 8-4 önde şekilde bitirdi. İkinci yarıda ise BBL Esports, her ne kadar savunma bakımından çok iyi bir performans gösterse de sonunda 13-8 mağlup oldu.

İkinci oyunun haritası da Team Liquid tarafından Split olarak seçildi. Savunma tarafında başlayan ve ilk 2 roundu kazanan BBL Esports’un rakibi Team Liquid, üst üste 7 round üst üste kazanarak büyük bir fark açtı. Ardından takımımız 3 round daha kazandı ve ilk yarı 7-5 olarak Team Liquid önde bitirdi. Hücum tarafında çok etkili bir oyun sergileyemeyen BBL Esports, sadece bir round kazanarak maçı Team Liquid’e 13-6 skor ile teslim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir