League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine ve Yetenekleri

League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine ve Yetenekleri

 League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine ve Yetenekleri

League of Legends yeni şampiyonu Seraphine ve yetenekleri nelerdir? Riot Games’in çok sevilen ve popüler MOBA oyunu olan League of Legends’ın yeni şampiyonu Seraphine’in yetenekleri ve arka plan hikâyesi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Kendisine ait bir sosyal medya hesabı bile olan Seraphine’in yeteneklerine hep birlikte göz atalım.

League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine Genel Bakış

Günümüzün en popüler ve sevilen MOBA oyunlarından biri olan League of Legends‘ın yeni şampiyonu Seraphine’in çok kısa bir süre sonra oyuna geleceğinin duyurusu yapıldı. Karakterin duyurulmasının hemen ardından nasıl yeteneklere sahip olduğu da açıklandı.

Riot Games, yayınladığı bir notunda “Seraphine, oldukça farklı bir şampiyon. Sosyal medya hesaplarına sahip. Kedisi ile birlikte bol bol selfie çekiyor ve ünlü pop grubu olan K/DA ile birlikte müzik yapıyor. Odasında şarkı söyleyen bir kızdan, dünyaca ünlü bir pop fenomeni haline dönüşen Seraphine, Vadi’de göreceğimiz kişiyle aynı kişi değil” cümleleri ile tanımlıyor.

League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine Yetenekleri

  • Pasif – Sahne Tozu

Seraphine’in kullandığı her üçüncü temel yetenek, bir akis oluşturur. Bu sayede, yeteneğin otomatik bir şekilde yeniden kullanılmasını sağlar. Bununla birlikte Seraphine, bir takım arkadaşının yakınında yetenek kullanırsa bir nota oluşturur. Her bir nota tüketilip, normal saldırılarının menzilini arttırarak fazladan büyü hasarı çıkarmasını sağlar.

  • Q – Yüksek Perde

Seraphine’in gönderdiği kusursuz olan nota, hedefinde bulunan rakip takım şampiyonunun eksik can yüzdesine orantılı olarak artan büyü hasarı verir.

League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine
League of Legends Yeni Şampiyonu Seraphine
  • W – Saran Ses

Seraphine, yakınındaki takım arkadaşlarını çevreleyerek bir şarkı söyler ve hem kendisine hem de takım arkadaşlarına hareket hızı ile kalkan kazandırmış olur. Eğer Seraphine’in üzerinde zaten bir kalkan varsa yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilir. Yenilenen can miktarı ise yakınında kaç tane takım arkadaşı olduğuna bağlı bir şekilde artar.

  • E – Sert Ritim

Seraphine, yoğun bir ses dalgası ile birlikte bir hat üstündeki rakip takım şampiyonlarına büyü hasarı vererek onları yavaşlatır. Öncesinde yavaşlatılmış olan rakip takım şampiyonları sabitlenir ve sabitlenmiş rakipler takım şampiyonları sersemler.

  • R – Bis

Seraphine, sahneye çıkarak rakip takım şampiyonlarını ayartan ve aynı zamanda onlara büyü hasarı veren sihirli bir güç gönderi. İsabet alan tüm şampiyonlar (takım arkadaşları dâhil) performansının bir parçası halini alır ve yeteneğin menzilini arttırır. Ayrıca takım arkadaşlarına da azami miktarda nota sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir