ESL One Cologne’de yarı finale yükselen ilk takım Heroic oldu

ESL One Cologne’de yarı finale yükselen ilk takım Heroic oldu

 ESL One Cologne’de yarı finale yükselen ilk takım Heroic oldu

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Heroic takımının ESL One Cologne’de yarı finale yükselmesi hakkında bilgi vereceğiz.

CS:GO’nun en önemli turnuvalarından biri olan ESL One Cologne 2020 Europe’ta çok çekişmeli maçlar izledik. Danimarkalı Heroic takımı, yıldızlar karmasını 2-0 skorla başarılı bir şekilde bitirdi. Ancak ardından G2 Esports ile yapılan maçta 2-1 mağlup olarak ölüm-kalım maçlarına kaldı.

Fnatic takımıyla oynadığı ölüm-kalım maçındaysa kazanan takım çeyrek finale yükselecekti. Kaybeden takımsa turnuvadan elenecekti. Her ne kadar tahminler Fnatic takımının kazanacağı yönünde olsa da Heroic takımı maçı 16-11 skor ile birlikte galibiyetle sonlandırdı.

Yarı final maçı

heroic

Yarı final maçında ise Heroic, Complexity takımıyla karşılaştı. İlk harita Heroic tarafından Inferno olarak seçildi. Inferno haritasında oynana maçta 16-11’lik skorla Heroic takımı, Complexity takımını mağlup etti.

Complexity takımının seçtiği ikinci harita olan Nuke haritasında yapılan maçta ise yine Heroic’in galibiyet almasıyla 16-13 skorla bitti. Gayet çekişmeli olan bu maçların ardından, Heroic takımı yarı finale yükselerek turnuvanın yıldız takımlarından birisi olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir