ESL One: Cologne 2020 Avrupa şampiyonu Heroic oldu

ESL One: Cologne 2020 Avrupa şampiyonu Heroic oldu

 ESL One: Cologne 2020 Avrupa şampiyonu Heroic oldu

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere Heroic takımının ESL One: Cologne 2020 Avrupa şampiyonu olmasıyla ilgili bilgi vereceğiz.

CS:GO’nun en önemli turnuvalarından biri olan ESL One: Cologne 2020’nin Avrupa şampiyonu Heroic takımı oldu ve herkesi şaşırtmayı başardı. Finalde Team Vitality ile karşılaşan Heroic takımı, 3-0’lık skorla birlikte rakibini mağlup etti.

Heroic’in yarı finale çıkma serüveni

Danimarkalı Heroic takımı, yıldızlar karmasını 2-0 skorla başarılı bir şekilde bitirdi. Ancak ardından G2 Esports ile yapılan maçta 2-1 mağlup olarak ölüm-kalım maçlarına kaldı.

Fnatic takımıyla oynadığı ölüm-kalım maçındaysa kazanan takım çeyrek finale yükselecekti. Kaybeden takımsa turnuvadan elenecekti. Her ne kadar tahminler Fnatic takımının kazanacağı yönünde olsa da Heroic takımı maçı 16-11 skor ile birlikte galibiyetle sonlandırdı.

Yarı final maçında ise Heroic, Complexity takımıyla karşılaştı. İlk harita Heroic tarafından Inferno olarak seçildi. Inferno haritasında oynana maçta 16-11’lik skorla Heroic takımı, Complexity takımını mağlup etti.

Complexity takımının seçtiği ikinci harita olan Nuke haritasında yapılan maçta ise yine Heroic’in galibiyet almasıyla 16-13 skorla bitti. Gayet çekişmeli olan bu maçların ardından, Heroic takımı yarı finale yükselerek turnuvanın yıldız takımlarından birisi olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir