Cloud9 kadrosuna girecek son oyuncu belli oldu!

Cloud9 kadrosuna girecek son oyuncu belli oldu!

 Cloud9 kadrosuna girecek son oyuncu belli oldu!

Kadroyu bozup sıfırdan bir kadro oluşturmak isteyen Cloud9, kadro oluşturma için Henry “HenryG” Greer’i getirmişti. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız üzere dördüncü oyuncu da takıma dahil olmuştu. Bugün ise takımın beşinci oyuncusu olarak Astralis oyuncusu Patrick “es3tag” Hansen transfer oldu.

Astralis’in CEO’su olan Andres Hørsholt, es3tag transferini CS:GO tarihinin en büyük transferi olarak detaylandırdı. Her ne kadar yapılan transferin parasal miktarı açıklanmasa da büyük bir transfer olduğu söylendi. Yakın zamanda bu anlaşmanın parasal miktarının da açıklanacağı beklenmekte.

es3tag ise bu transferden sonra: “İşler son derece hızlı gitti. Astralis’i temsil etmekten gurur duyuyorum. Bu kadar erken başka bir takıma gideceğimi asla düşünmedim. Hayranlarımı seviyorum. İlk büyük ünvanımı burada kazandım. (ESL Pro League Season 12: Europe – 3-2 NaVi) Organizasyona çok şey borçluyum, bir kişi ve oyuncu olarak büyüdüm. Astralis ve hayranlarım her zaman kalbimde olacak!” ifadelerini kullandı.

Güncel Cloud9 kadrosu:

  • Alex “⁠ALEX⁠” McMeekin
  • William “⁠mezii⁠” Merriman
  • Özgür “⁠woxic⁠” Eker
  • Ricky “⁠floppy⁠” Kemery
  • Patrick “⁠es3tag⁠” Hansen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir