BBL Esports’un yeni kadrosu açıklandı

BBL Esports’un yeni kadrosu açıklandı

 BBL Esports’un yeni kadrosu açıklandı

Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere, BBL Esports’ta profesyonel oyuncu olarak turnuvalara katılan Mehmet Yağız “cNed” İpek’in takımdan ayrılması sonucu oluşan yeni BBL Esports kadrosu hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizin milli Valorant E-Spor takımı olan BBL Esports’tan “cNed” adlı oyuncu ayrıldığını twitter üzerinde duyurmuştu. Turnuvalarda yüksek derecede performans gösteren Mehmet Yağız “cNed” İpek, BBL Esport’un favori oyuncularından biriydi. Takımda yıllar boyunca yer alması beklense de takım kontratını iptal ederek ayrılma kararı aldı.

cNed” twitter’dan açıklamalar yaptı

Mehmet Yağız “cNed” İpek, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda, sözleşmenin kendisine uygun olmadığını ve kendine yeni bir yol çizmek istediğini söyledi. Açıklama tweetinin ardından, yeni bir takım aradığına dair bir tweet attı. Gelecek için atacağı planlar hakkında da yayıncılık hayatına giriş yapmayı ve aynı anda e-spor oyuncusu olmayı düşündüğünü söyledi.

Takımın as oyuncusu cNed’in yerine gelen yedek oyuncu aimDLL, takımın as oyuncusu olarak turnuvalara katılacak. Güncel BBL Esports kadrosunun durumu ise şöyle;

Semih ” legoo ” Selvi
Kerimhan ” kero ” Duman
Ali Osman ” AsLanM4shadoW ” Balta
Batuhan ” russ ” Malgaç
Hüseyin ” aimDLL ” Kabişteke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir