BBL Esports playoff şansını kaybetti

BBL Esports playoff şansını kaybetti

 BBL Esports playoff şansını kaybetti

Türk VALORANT E-Spor takımımız BBL Esports, Allied Esports Odyssey’de FunPlus Phoenix takımı ile olan iki karşılaşma maçın da kaybedince playoff şansını tamamen kaybetti. Oyundayım ekibi olarak bu yazıda sizlere BBL Esports’un playoff şansını kaybetmesi hakkında bilgi vereceğiz.

BBL Esports, kadrosunda ScreaM’i de barındıran Team Liquid ile olan karşılaşmasını 2-0 kaybetti. Ardından FunPlus Phoenix ile olan maçlarında da 2-0 kaybedince playoff şansını tamamen kaybetti.

bbl esports

Bind haritasında oynanan ilk maçta tabanca roundunu almayı başaran FunPlus Phoenix, elde ettiği avantajla beraber 6-0 skor ile öne geçti. Ardından BBL Esports, sadece bir round vererek 5 round kazandı ve ilk yarı FunPlus Phoenix takımının önde olmasıyla 7-5 skor ile kapandı. İkinci yarıda ise FunPlus Phoenix, karşılaşmayı 13-7 kazandı ve temsilcimize karşı 1-0 öne geçti.

Haven haritasında oynanan ikinci maçta FunPlus Phoenix takımı, ezici üstünlükle birlikte ilk yarıyı 10-2 önde tamamladı. İkinci yarıda ise hiç round vermeyerek 13-2 kazanıp, temsilcimiz BBL Esports’u mağlup etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir